anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rezultat wyszukiwania i widok jest zależny od tego czy jestem zalogowany, czy nie.

root666
#8 Zapaleniec#

Czy ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego rezultat wyszukiwania i widok jest zależny od tego czy jestem zalogowany, czy nie? Nie mogę wygodnie i w normalny sposób przelgadać ofert kiedy jestem zalogowany, bo z jakiegoś powodu Allegro ogranicza mi rezultaty wyszukiwania. Kiedy jestem zalogowany, brak jest przycisku "Porównaj *** oferty". Zamiast kiludziesięciu lub kilkuset ofert dostaję 1 (słownie: jedną) mimo, że strona z wynikami wyszukiwania "coś wie" o  pozostałych wynikach: 

szukasz „ YT-38941    197 ofert

szukasz „t512qcel7  90 ofert

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@root666 zmieniliśmy widok listy wyszukiwania z ofertowego na produktowy. Widzisz ilość ofert w danej kategorii, a są one pogrupowane według oferowanych produktów. Po wybraniu produktu, który Cię interesuje, kliknij w zakładkę "Porównaj X ofert", aby przejść do widoku ofert tego przedmiotu. 
Informowaliśmy o tej zmianie w Aktualnościach.

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

root666
#8 Zapaleniec#

To nie jest rozwiązanie problemu, który sami stworzyliście 🙂 Kiedy nie jestem zalogowany, mam normalny widok produktów i grup i mogę tego normalnie używać. Poza tym, jak to jest możliwe, że podałem tę sama frazę koledze i on będąc zalogowanym na swoim koncie ma inny widok niż ja również będąc zalogowanym na moim koncie? U niego widok jest normalny. Z grupami, tak jak u  mnie kiedy nie jestem zalogowany.

oznacz moderatorów

wojtkow
#9 Pomysłodawca#

Szczęściarz jesteś, że jeszcze masz normalny widok. Pochwaliłeś się to Ci go zabiorą i problem się rozwiąże 😛

Poza tym (jak Katon Starszy) uważam, że wyszukiwanie po opisach i rozgrupowywanie ofert trzeba przywrócić. 

oznacz moderatorów

mich41x
#10 Popularyzator#

No nie wiem. Nam usunęli przycisk "rozłącz te same oferty", ale brak przycisku "porównaj X ofert" pod produktem to już jakiś nowy poziom hardcoru.

Może wstępne testy nowości przewidzianych na grudzień?

oznacz moderatorów