anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozpoczęta procedura ratalna a brak towaru

StrongC
#1 Nowicjusz#

Witam w piątek chciałem zakupić laptopa na raty znalazłem ofertę i kupiłem  na raty , jako że piątek wieczór i jak się później okazało problemy techniczne w kilku bankach wszystko zatrzymało się  na weryfikacji. Sprzedający miał 2 szt. dzisiaj poniedziałek sprzedaż zakończona brak towaru czy jestem jedną z osub która kupiła bo nie wiem czy mam kończyć weryfikację konta czy mam dzwonić do banku , na moim końcie nie widzę abym kupił w/w sprzęt 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

StrongC jeśli wiesz ,że transakcja nie będzie sfinalizowana musisz odstąpić od umowy z bankiem .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@StrongC Jeżeli towar został wyprzedany przez ukończeniem weryfikacji, do zakupu ratalnego nie dojdzie, przedmiot nie pojawi się w zakładce kupione, raty nie będą naliczane.

oznacz moderatorów

StrongC
#1 Nowicjusz#

Dziękuję za odpowiedz, jeszcze tylko jedno pytanie muszę się bezpośrednio kontaktować z bankiem np. przez infolinię?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@StrongC Moim zdanie nie musisz, bank nie zapłacił sprzedawcy za towar, nie będzie rat.

Możesz dopytać Allegro na czacie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a

oznacz moderatorów