anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający poinformował mnie o opłacie kaucyjnej, nie rozumiem o co chodzi?

Client:104906446
#7 Wielbiciel#
  • Screenshot_20220610_094558_com.android.chrome.jpg

     Jestem obcokrajowcem i nie rozumiem, o czym mówię! W moim rozumieniu cena produktu wzrasta o 150zl/sztukę!?  A może się mylę? 

  •  
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:104906446 możliwe, to sprzedawca ustala cenę produktu jaki sprzedaje oczywiście do momentu zakupu przez Ciebie potem już nie może żądać od ciebie żebyś zapłacił więcej.. Podaj numer oferty. Obrazka do momentu zatwierdzenia przez moderatorów nie widać.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:104906446 trzeba się zapoznać z całą treścią oferty . To co przesłałeś sugeruje usługę regeneracji wtryskiwaczy , dostajesz regenerowane odsyłasz stare i odzyskujesz 150zł, ale może się mylę .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104906446 dziękuję za Twoją wiadomość! Ta oferta nie jest zgodna z naszym regulaminem i została usunięta. Nie zostałeś poinformowany o warunkach zakupu. W takiej sytuacji sprzedający powinien zwrócić Ci cały poniesiony koszt. Jeśli będziesz miał problemy z porozumieniem się ze sprzedającym, załóż proszę dyskusję. Po 24h możesz poprosić w niej o pomoc pracownika Allegro. Bardzo mi przykro, że spotkała Cię taka sytuacja, pomożemy ją rozwiązać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika a na jakiej podstawie ??? Przecież wszystko jest w regulaminie wystarczy żeby kupujący się zapoznał, dzięki Wam nie można takich informacji dać w opisie więc są niedomówienia 😞

Proszę zapoznać się z opisem w celu uniknięcia jakichkolwiek nieporozumień!!!

-Ceny które widnieją na aukcjach są cenami regeneracji Państwa wtryskiwaczy.

-Wszystkie aukcje, które mamy wystawione na naszym koncie, te produkty są dostępne, możemy je w każdej chwili wysłać do Państwa z kaucją zwrotną 150zł. Którą zwracamy od 14-20dni po otrzymaniu starej części + karteczki z nr. konta na który ma zostać kaucja zwrócona.

Co tu jest niezgodnego, będzie kaucja, jak zwróci wtryski dostanie zwrot kasy na konto 🙂 Nie ma jak doliczyć tego do towaru bo zapłaci prowizję od kaucji 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@kostas11 Też mnie to zastanawia - w zakładce 'o sprzedającym' są wszystkie informacje napisane dosyć jasno.
Być może chodzi o to, że cena którą widzi i płaci kupujący powinna być ceną końcową i ostateczną - nie powinien on ponosić żadnych dodatkowych kosztów nawet jeśli kaucje są zwrotne. @la_nika ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@komis-bell jest to cena regeneracji wtryskiwaczy, więc autor posta @Client:104906446 może równie dobrze nie płacić kaucji tylko wysłać swoje wtryski, zregenerują i odeślą 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@kostas11 Teoretycznie tak ale skoro była to 'usługa' to chyba powinna to być inna kategoria.
Dla obcokrajowca taka oferta może być myląca.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 @komis-bell przykro mi, ale nie mogę udzielić szczegółowych informacji. Sprzedający, któremu usuneliśmy ofertę może o to zapytać przez formularz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów