anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

towar niezgodny z opisem, dopiero po otwarciu zauważyłam...co dalej?

Client:50301669
#8 Zapaleniec#

Witam, kupiłam suchą karmę dla psa, miała być z wołowiny, bez kurczaka.12kg za prawie 150zł. Na aukcji w parametrach jest zaznaczone, że nie posiada innych mięs niż wołowina. Wymieniony skład na AUKCJI to potwierdza. Po otrzymaniu suchej karmy, otworzyłam ją i nakarmiłam psa. Kilka godzin później zauważyłam, że pies się zaróżowił (całe ciało, oczy , uszy zrobiły się gorące, i zaczął się drapać i "trzepać") . Myślałam, że może coś zjadł gdzieś... może przyszła babcia i dała mu jakiś  zły smaczek... ale nie. Drugi dzień też pies zjadł i to samo... coś mnie tknęło i przeczytałam skład na opakowaniu... co się okazało...? że karma ma prawie 20% drobiu!!!! co mam zrobić? odesłać napoczętą karmę? wysłać rachunek za weterynarza i za środki antyalergiczne?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:50301669 złóż reklamację sprzedawcy i żądaj pokrycia strat i zwrotu za towar, najlepiej w dyskusji 🙂 jak będzie chciał to odeślij karmę, za odesłanie też musi Ci zwrócić 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Czy kontaktowałaś się już ze sprzedawcą? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Załóż dyskusję i tam wyjaśnij sprawę: https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

wysłać rachunek za weterynarza i za środki antyalergiczne?

a może jeszcze za kursy z nauki czytania i rozumienia tekstu?

jeżeli pies ma alergie to takie rzeczy sprawdza się bezpośrednio przed podaniem mu posiłku

przecież za sam opis problemu można @Client:50301669 zgłosić do tozu i innych podobnych organizacji by zabrali pieska

jeżeli produkt jest niezgodny z umową można go reklamować i żądać doprowadzenia do zgodności z umową

towar odsyła się po złożeniu reklamacji

 

oznacz moderatorów

Client:50301669
#8 Zapaleniec#

to proszę zgłosić, ja też wtedy zgłoszę się do prawnika i założe sprawe o nękanie

oznacz moderatorów