anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W dyskusji brak opcji oznaczenia jako nierozwiązaną.

Domini007
#8 Zapaleniec#

Pracownik Allegro napisał w dyskusji gdaie poprosiłem go o pomoc. Jeśli chciałby Pan oznaczyć dyskusję jako nierozwiązaną proszę kliknąć "zakończ dyskusję" i zaznaczyć, że problem nie został rozwiązany. "
W tej dyskusji po naciśnieciu poproś o pomoc, nie było już opcji oznacz jako nierozwiązaną, a po naciśnieciu zakończ dyskusję zgdonie z instukcją nie pojawiła się opcja zaznaczenie ajako nierozwiązaną. Teraz dyskusja ma status rozwiązanej a nią nie jest.
Prosze o możliwość oznaczenia dyskusji jako nierozwiązanej.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zaznaczyłeś jako rozwiązaną to oczywiste że nie da się już niczego zrobić, teraz napisz tu o pomoc: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

Domini007
#8 Zapaleniec#

NIe zaznaczyłem jako rozwiązaną. Zaznaczyłem zakończ dyskusje zgodnie z instrukcją, miało się pojawić wtedy opcja, gdzie miałbym zaznaczyć jako rozwiązaną.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Domini007 standardowo przycisk nierozwiązana dyskusji pojawia się w 14 dni od rozpoczęcia.

oznacz moderatorów

Domini007
#8 Zapaleniec#

Mam otwartą inną dyskusję gdzie jest wada fabryczna produktu z normalnym sprzedawcą i tam teraz mam tą opcję. Dyskusję z monitorem zamknołem dziś po informacji od allegro. I ta pomimo iż jest starsza nie miała takiej opcji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Uważaj bo, po 30dniach jak nie odznaczysz jako nierozwiązana to z klucza allegro odznacza jako rozwiązana.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Ty chyba doświadczony jesteś w tych dyskusjach i ile otwartych ma, może się w nich pogubileś? To się zdarza.

Widocznie nadurzywasz tego instrumentu do szerzenia sporów i pracownik Allegro powiedział dość, że tak cię poprowadził by zamknąć spór.

20 lat kupuję na Allegro i tylko raz musiałem dyskusję otworzyć. 

 

oznacz moderatorów

Domini007
#8 Zapaleniec#

Gratuluje szcześcia. Kupuje sporo. Akurat takie kombo. Gdybym był doświadoczny wiedziałbym że nie pojawi się problem nierowiazany a teraz dowiedziałem się że opcja pojawia się po 14 dniach.

oznacz moderatorów

Domini007
#8 Zapaleniec#

#21 Demiurg# Dzieki właśnie sprawdziłęm żę kupiłem 14 grudnia. https://allegro.pl/oferta/monitor-samsung-qb49n-smart-49-97610-12917905934?snapshot=MjAyMi0xMi0xNFQx...

oznacz moderatorów