anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W kupionych drzwiach zewnętrznych zakurzone szyby od wewnątrz . Sprzedający odrzuca reklamacje

designowy
#7 Wielbiciel#

W październiku 2021 kupiłam drzwi zewnętrzne. Drzwi założone zostały dopiero w kwietniu ponieważ sprzedający nie wywiązał się z terminu dostawy i trzeba było przełożyć. Po założeniu okazało się ze szyby od wewnątrz się kurzą i nie można ich umyć z oczywistych powodów . Zgłosiłam nieszczelność szyb a sprzedający lekceważy mnie i twierdzi ze powinnam sprawdzić po otrzymaniu towaru czy nie ma wad. Odrzuca reklamacje. Co ja mam teraz zrobić?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@designowy na reklamację masz 2 lata, rok domniema się że wada była w produkcie powyżej roku musisz Ty udowodnić że wada była w produkcje w momencie zakupu.

Sprzedawca nie ma racji że wady możesz zgłosić tylko po otrzymaniu towaru 😞

Zgłoś się do rzecznika konsumenta bo dyskusje i inne pomoce allegro wygasły ( chodź możesz napisać do nich może coś pomogą )

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@designowy 

Napisz pismo z odwołaniem od decyzji sprzedawcy lub wyślij kolejną reklamacje z tytułu rękojmi. Opisz, że wady nie dało się stwierdzić podczas odbioru drzwi ponieważ dopiero po montażu i w czasie użytkowania zaczęły dostawać się nieczystości między szyby. Dodatkowo napisz, że w razie odrzucenia reklamacji zgłosisz sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta (i tam zdecydowanie powinnaś się zgłosić).

oznacz moderatorów

designowy
#7 Wielbiciel#

Dziękuje. Tak chyba będę musiała zrobić. Reklamacja została odrzucona już po raz drugi. Pomimo że do punktu montażu jest zaledwie 30 km nikt się nie pofatygował. Lekceważą klienta i to mnie najbardziej drażni.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@designowy  Skontaktowaliśmy się z Tobą mejlowo w tej sprawie, nie zostawimy Cię bez pomocy 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów