anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wczoraj dokonał ktoś płatności moją kartą płatniczą na kwotę 49 zł

Client:49588365
#1 Nowicjusz#

W dniu wczorajszym dokonał ktoś w Polsce zakupu na Allegro moją kartą płatniczą na kwotę 49 zł. Bez mojej zgody i wiedzy. Proszę o pomoc w namierzeniu przestępstwa. Proszę również o informacje na piśmie iż z mojego konta allegro od stycznia nie było żadnych zakupów oczywiście chodzi o adres który jest mi przepisany do Allegro

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:49588365 zapewne masz podpiętą kartę do konta allegro . Podejrzewam ,że została pobrana opłata za przedłużenie subskrypcji , ,smarta ,, . Odepnij kartę sytuacja się nie powtórzy ,

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:49588365, ten zakup dotyczył subskrypcji pakietu Allegro Smart! na kolejne 12 miesięcy na Twoim koncie.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Moglibyście jakieś powiadomienia chociaż włączyć mailowe czy smsowe. Kiedyś ktoś zawału przez Was dostanie. Ja już przez Was wymieniałam kartę, bo przy nie udanej płatności jedyne co z banku się dowiedziałam to, to ze to szło przez allegro... Wiecie ile stresu mają przez Was ludzie jak znienacka dowiadują się płatnościach swoją kartą? Nie szanujecie sprzedawców uszanujcie chociaż kupujących... Bo to nie pierwszy taki temat.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:49588365 To są konsekwencje podpięcia karty do konta, nie czytasz jak to działa a później zdziwienie.😁

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

I tu się nie zgodzę. Zgoda zgadzałam się na pobranie za następnego smarta. Nie zmienia to jednak faktu, że allegro powinno informować o takim pobraniu lub o jego próbie gdy to następuje, wtedy bym się nie burzyła. A tego nie robi. Przy pobieraniu raz na rok nikt normalny nie pamięta że akurat teraz wypada. Potem jest panika. A wystarczył by głupi mail czy sms "pobraliśmy tyle i tyle - zakup smart". Nie mają problemów z wysyłaniem ludziom najróżniejszych szitów na maila ale z poinformowaniem o takiej płatności to już wielki problem... 

oznacz moderatorów

Medivetcon
#2 Obserwator#

Mało tego - do tej transakcji nie wystawili żadnego dokumentu sprzedaży. Jak niby oni to księgują?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Nie wiem jak to jest w Allegro, bo po zapłacie za rok smarta, usunąłem kartę, ale w innych serwisach subskrypcyjnych jest jasna informacja za co pobrali połączona z wysyłaniem e-maila o pobraniu płatności i rachunkiem. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Halfrunt @Medivetcon po przedłużeniu usługi Allegro Smart! kupujący otrzymuje od nas e-maila z informacją o przedłużeniu Smart! na kolejny okres rozliczeniowy oraz wysyłamy mailem fakturę za zakup usługi. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Medivetcon
#2 Obserwator#

obawiam się, że do mnie to chyba gołębiem pocztowym było wysłane i zdechł po drodze.

oznacz moderatorów