anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam odesłałem produkt szybciej zgłosiłem zwrot wysyłałem na własna rękę co dalej

Przemker717
#7 Wielbiciel#

Witam odesłałem produkt do sprzedającego na własna rękę był to zwrot szybciej nacilem ze zwracam produkt ale pokazuje mi ze mam 4 dni na odesłanie produktu a przedmiot już dawno dotarł do kupującego a czes dalej leci co zrobić bo teraz ani produktu ani pieniędzy zaraz 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Nie uwazasz, ze powinienes napisac w tej sprawie do sprzedawcy? 😮

oznacz moderatorów

Przemker717
#7 Wielbiciel#

Napisałem ale aktualnie brak odpowiedzi 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A dlaczego taki sposób odesłania, skoro masz wszystko w zakładce "Moje zakupy", Skąd wiesz ze zwrot dotarł? masz potwierdzenie to napisz to w zakładce "Zapytaj sprzedającego" a jak nie odezwie się to otwórz dyskusję i tam wszystko wyjaśnij. Sprzedający ma 14dni na zwrot kasy od chwili odstąpienia od umowy zakupu>zwrot.

oznacz moderatorów

Przemker717
#7 Wielbiciel#

Tak właśnie zrobiłem prz moje zakupy potem wszedłem w produkt zwrot i nie było nic tylko wysłanie samodzielnie i dane i czas zaczął odliczać ile dni na wysyłkę i wysyłka dotarła bo dostałem meila na pocztę ze odebrana 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli wszystko OK , poczekaj do 14dni albo napisz do sprzedającego.

oznacz moderatorów

Przemker717
#7 Wielbiciel#

275587F7-CF55-4CCE-B106-47FF7E294743.png

Poprostu pokazuje mi mi cos takiego a paczka doszła  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Obrazka nie widzimy, musi moderacja zatwierdzić. Dopiero jak minie 14dni i sprzedajacy nie zwróci możesz się niepokoić.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Przemker717 jeśli sprzedający to firma to ma 14 dni od daty odstąpienia od umowy na zwrot kasy tą sama drogą co płaciłeś. Mam nadzieję że odstąpiłeś od umowy zanim wysłałeś zwrot? Jeśli sprzedający jest osobą prywatną to zwrotów nie musi przyjmować

oznacz moderatorów