anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam serdecznie dokonałem zakupu na allegro. Niestety czekając na SMS kod z banku był brak zasięgu

Bartas18-B1
#2 Obserwator#

Witam serdecznie. Dokonałem zakupu na allegro. Kiedy doszło do płatności w banku SMS kod nie dotarł bo był brak zasięgu i bank mnie po kilku minutach wylogował. I teraz na moim koncie allegro mam moje zakupy płatność w toku. Jak zrobić aby kolejny raz zrobić płatność i nie stracić rabatu za 20 monet które użyłem w tym zakupie. Dodam że jak anuluje płatność i zapłacę od nowa 20 zł za monety przepadnie

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Bartas18-B1 Cześć 🙂 W zakładce Moje zakupy przy zamówieniu masz możliwość ponowienia płatności. Anuluj płatność a następnie kliknij w przycisk "Ponów płatność" i wybierz opcję dostawy i metodę płatności. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Bartas18-B1
#2 Obserwator#

Tak ale jak zrobie anuluj płatność i kupię ponownie to 20 monet przepadnie monety które wymieniłem na kupon już nie wrócą o to mi chodzi 

oznacz moderatorów

carolingaw
#9 Pomysłodawca#

Też tak kiedyś miałam, wystarczy poczekać chyba 5 min i wyświetli ci się że możesz ponowić płatność i to bez anulowania.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Bartas18-B1 Nie martw się 🙂 Po anulowaniu płatności monety w formie kuponu wrócą na Twoje konto (maksymalnie w ciągu 24 godzin) 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Bartas18-B1
#2 Obserwator#

Ok najpierw poczekam i zobaczymy jak nie to zrobię anuluj i się okaże😀dzięki dam znać co i jak pozniej

oznacz moderatorów

Bartas18-B1
#2 Obserwator#

Zakup anulowany. Kup ponowie i nie ma ani kuponu ani monet.... I co Monaru zbierane i przepadło wątpię aby kupon wrócił bo raz tak miałem i nic nie wrociło

oznacz moderatorów

Bartas18-B1
#2 Obserwator#

Odczekalem dla długo i nie pokazało się że mogę ponowić płatność dlatego anulowalem zakup

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Bartas18-B1 Anulowałeś cały zakup, a nie samą płatność. Kupon wróci na Twoje konto. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów