anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygrałem aukcje po czym nie mogę kupić i została anulowana

MAMY ROZWIĄZANIE!
presikowy
#7 Wielbiciel#

Brałem udział w aukcji na bluzę, licytację wygrałem jednak po tym okazało się że została ona zakończona i nie mogę kupić przedmiotu oraz dokładnie ten sam przedmiot został od razu wystawiony u innego sprzedawcy za iną cenę w momencie zakończenia poprzedniej którą wygrałemobraz_2023-10-05_212309529.pngimage.pngimage.png 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
az1rael
#21 Demiurg#

Sprzedajacy anulowal bo cena za niska byla

oznacz moderatorów
presikowy
#7 Wielbiciel#

to jest zgodne z regulaminem?

bo to wygląda jak bardzo toksyczna praktyka tyle wylicytowałem i nagle sprzedawca się wycofuje, mógł ustawić kwote minimalną a nie wprowadzać w błąd

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@presikowy Dla sprzedających jest to zgodne😒, jak sprzedajacy zwróci Ci środki to Allegro nic nie zrobi, zostaje Ci sąd.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Nie jest zgodne podobnie jak nie placenie po wygranej

Kodeks cywilny jasno okresla ze doszlo do zawarcia umowy kupna sprzedazy ale roszczenia musialbys dochodzic w sadzie 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@presikowy W zakładce Kupione (https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione) masz dwa zamówienia do opłacenia i jest to ta sama bluza (zamówienie 512c9250-63b5-11ee-b506-13b43d6c3ee0 za 25,40 zł i a1826cd0-63af-11ee-810d-3980253eda93 za 28,40 zł). 

W aplikacji przejdź do Moje Allegro -> Moje zakupy 

Jaką drogą otrzymałeś informację, że zamówienie zostało anulowane? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
presikowy
#7 Wielbiciel#

Dzięki wielkie teraz już widzę

Mój błąd jestem nowy na platformie nie myślałem że to w taki sposób się wyświetla po prostu

A wiadomości są przedstawione w załącznikach

oznacz moderatorów