anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wylicytowałem dwa przedmioty, chcę za jeden zapłacić z przesyłką kurierską a drugi odebrać osobiście

MAMY ROZWIĄZANIE!
treboR_65
#7 Wielbiciel#

Wylicytowałem dwa przedmioty od jednego sprzedawcy, chcę jeden odebrać osobiście a drugi przesłać kurierem pod wskazany adres, tymczasem allegro zsumował na liście przedmioty i policzył albo podwójną stawkę za kuriera albo opcja odbioru osobistego wszystkich przedmiotów. Czy jest możliwość rozdzielić płatności za przedmioty?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@treboR_65 Zapytaj sprzedawcę.

oznacz moderatorów
treboR_65
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca w swojej ofercie umożliwia dostawę kurierem albo odbiór osobisty , problem polega na tym że allegro połączyło dwie licytacje na liście płatności a ja nie wiem jak to rozdzielić.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Na Allegro już nie rozdzielisz, masz niżej napisane, jak to opłacić.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@treboR_65 Płatności przez Allegro już nie rozdzielisz. Poproś sprzedawcę o numer konta bankowego i zapłać mu bezpośrednio na jego rachunek bankowy za jeden przedmiot z dostawą kurierem, a drugi opłacisz przy odbiorze osobisty. Wpłaty bezpośrednie nie są zabronione.

oznacz moderatorów
treboR_65
#7 Wielbiciel#

dzięki

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Powinno być "osobistym". Czasem zjadam literki, bo mam już rozpierniczoną klawiaturę od pisania na Gadane i jeśli mocno nie naduszę, to powstają braki, a przed dodaniem postu mogę nie zauważyć.

Niestety, Allegro nie chce mi przysłać nowego lapka 🙂

oznacz moderatorów
treboR_65
#7 Wielbiciel#

pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96 hm, nie wiem czy to już czas na post, ale żeby duszone klawisze z klawiatury zaliczyć do dań postnych, to pierwsze słyszę 🤔 🙂

oznacz moderatorów