anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wylicytowałem przedmiot, a sprzedający poinformował mnie, że nie może go wysłać, co zrobić?

Client:100988667
#1 Nowicjusz#

wylicytowałem porcelanową figurkę za 26 zł oczywiście nie opłacało się to sprzedawcy i szybko po 20 minutach oddał mi pieniadze za wylicytowany i opłacony przedmiot .Zadzwoniłem z zapytaniem dlaczego zwrócił kasę oczywiście nieuczciwy sprzedawca poinformował mnie że figurkę zbiło dziecko jak podawało do pakowania .Gdzie zgłosić takich nieuczciwych sprzedawców ??? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ares_
#14 Krzewiciel#

Jak masz dowód, że sprzedawca kłamie to możesz domagać się wydania kupionego przedmiotu wyłącznie na drodze sądowej.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:100988667 Dobra transakcja to taka gdzie obie strony są zadowolone ,tu wyszło inaczej. Jeśli było jak piszesz to na pewno nie było to eleganckie zachowanie sprzedawcy ale z drugiej strony być może ta figurka miała kilka razy większą wartość i sprzedawca nie chciał ponosić tak dużej straty . Nie tłumaczy to go tak do końca ,bo są inne bardziej bezpieczne formy wystawiania od licytacji od 1 zł . Zgłoszenie nic ci nie da ,bo regulamin daje furtkę sprzedawcy w przypadku udokumentowanej kradzieży przedmiotu lub jego zniszczeniu przed wysyłką .

oznacz moderatorów

Ametystcat
#7 Wielbiciel#

Mam obecnie podobną sytuację. Pani nie chce wysłać mi przedmiotu, który wylicytowałam. Ja nawet chętnie bym dopłaciła jeżeli to kwestia zbyt niskiej ceny ale ona twierdzi, że nie chce w ogóle sprzedawać. Nie zniszczono przedmiotu tylko sprzedawca się rozmyślił. Jak skończyła się Twoja sprawa?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Każda taka sprawa jak sprzedający zwróci Ci kasę, że strony Allegro niczego nie oczekuj nic nie mogą zrobić>zostaję sąd.

oznacz moderatorów