anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie produktów o stanie nieznanym jak sprawne a zgodność z regulaminem allegro

993store
#8 Zapaleniec#

Witam, jak kupujący często spotykam się z sytuacja kiedy kupuje jakiś używany przedmiot jako sprawny (np wkrętarkę). Po otrzymany okazuję się że  przedmiot nie jest sprawny. Sytuacja doręczy przedmiotów do których stwierdzenia sprawności jest wymagany inny element zestawy (np batiara do wkrętarki). Jestem Ciekaw czy regulamin allegro odnosi się do takich sytuacji.

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@993store Jeśli kupujesz urządzenie sprawne, a otrzymujesz niesprawne, to produkt jest niezgodny z opisem oferty i jak najbardziej możesz to reklamować. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak odnosi się, jest to oferta niezgodna z opisem i masz prawo reklamować a Allegro Ci w tym pomaga , dyskusja i Allegro Protect.

oznacz moderatorów

993store
#8 Zapaleniec#

dziękuje za odpowiedz

Chcę jeszcze dopytać o sam fakt wystawienia oferty porze sprzedającego.

przynaglam dziennik po kilkadziesiąt ofert  sprzętu zanegowanego na allegro i mogę stwierdzić ze jest grup sprzedających która wystawia sparzę korektura nie jest w stanie sprawdzić, a wytrawia jako sprawny.

Czy regulamin allegro dopuszcza wystawiani takich ofert?

Kupując staram się omijać takich sprzedawców. Lecz nie zawsze jest to możliwe. Taki sytuacja zdarzył mi się już 6 razy w tym roku.  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@993store Nie, jest to niezgodne z regulaminem. Opis oferty powinien być zgodny z rzeczywistym stanem produktu. Takie oferty można zgłaszać tutaj: https://allegro.pl/zglos-naruszenie/oferty 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów