anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka z Polski, adres zwrotu 福建省福州市台江区宁化街道正荣润城5号楼2904

kercharon
#7 Wielbiciel#

Kupiłem siatkę dla kota marki LINAREM, przyszła z Polski, z firmy LINAREM. Nie ten rozmiar, chcę zwrócić. Sprzedający mówi nie ma problemu, odesłać na 福建省福州市台江区宁化街道正荣润城5号楼2904.

https://allegro.pl/oferta/zestaw-premium-siatka-na-balkon-dla-kota-6x3-drut-13829693522?snapshot=MjA...

1) Czy można tak robić że wysyła się z PL a zwrot jest gdzieś na drugim końcu świata?

2) Jak w ogóle to wpisać na paczce? Czy poczta przyjmie paczkę z takimi krzaczkami? Skąd mam wiedzieć że są dobrze wypełnione?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

To celowo tak jest, z pewnością przyjmą ale dowiedz się ile Cię będzie to kosztowało . z pewnością niemało.

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

Zapłaciłeś u Chińczyka prawie dwa razy tyle co u polskiego sprzedawcy tylko po to, by ten zamówił towar u polskiego sprzedawcy (stąd wysyłka z Polski). Na aukcji masz wysyłka i zwrot - Chiny. 

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@drekenzes sprytne to trza nieźle kminić by takie kombo oblukać dropshiping z pl ze sprzedaży z Chin

oznacz moderatorów

kercharon
#7 Wielbiciel#

Po prostu SEO. Jako że sprzedawca po naszemu nie za bardzo, podejrzewam że SEO wspomagane automatem.

Żona wyszukała siatkę, następnie SZYBKO KUP SZYBKO. Widocznie szukała jakiś dziwnych haseł KOTUSIENIEK BEZPIECZNIUTKI?

Tak czy inaczej, jakby wysyłka z Chin to spoko, do Chin musi wrócić. Natomiast wysyłka była z PL. Że to scam poznałem się dopiero jak rachunek zobaczyłem za pół ceny w pudełku.

oznacz moderatorów