anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zainstalowałam aplikację allegro na telefonie,dokonałam zakupów dlaczego nie otrzymałam monet?

Client:105001402
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:105001402 a za co te monety. Za zainstalowanie aplikacji mobilnej czy za zakup w ofercie gdzie dostępne powinny być monety?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A promocja na monety czego dokładnie dotyczyła , zawsze było za do zainstalowania należało zrobić zakup i wowczas monety należy odebrać w ciągu 2dni.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:105001402  Piszesz w poprzednim temacie że zakup masz niedokończony, więc poczekaj z tymi monetami.

Jest jeszcze mały haczyk z tą aplikacją, Allegro potrafi nie uznać aplikacji jeśli telefon łączy się z internetem poprzez domową sieć  wifi.  Numer IP  telefonu  powinien być przypisany do operatora komórkowego.

Domyślam się że prawdopodobnie Allegro nie uzna też aplikacji w telewizorze.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105001402 domyślam się, że masz na myśli tę promocję.  Można w niej otrzymać w sumie 10 monet - 5 za zainstalowanie i 5 za zakup w aplikacji. Aby otrzymać monety za zainstalowanie należy w aplikacji kliknąć na stronie głównej w [odbierz 5 Monet na start]. Widzę, że monety na start zostały Ci już przyznane w październiku. Jeśli chodzi o zakup w aplikacji to widzę, że już prowadzisz z nami korespondencję mailową w tej sprawie (nr 28843915), więc poczekaj proszę na odpowiedź doradcy, który zweryfikuje Twoją sprawę i jeśli warunki promocji zostały spełnione, otrzymasz monety. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów