anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup

Agent555
#18 Luminarz#

Kupiłem przedmiot , otrzymałem przedmiot niezgodny z opisem, sprzedawca mi napisał żebym zrobił zwrot to odda mi pieniądze.

 

Nie chcę zwrotu pieniędzy chce otrzymać przedmiot taki który kupiłem . Kupiłem przedmiot i żądam wymiany przedmiotu na taki który kupiłem.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Agent555 nie zawsze jest możliwość naprawy, wymiany i pozostaje tylko opcja zwrotu pieniędzy.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Agent555 składasz reklamację na niezgodność towaru z umową a według nowych przepisów o sposobie rozpatrzenia reklamacji decyduje sprzedawca więc możesz chcieć towar a kasę dostać

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Agent555 otrzymałeś od sprzedawcy możliwość wyboru sposobu rozpatrzenia reklamacji 

1. zostaje tak jak jest czyli Ty masz towar ... może nie do końca zgodny z opisem , a sprzedawca ma kasę ,

2. oddajesz towar , sprzedawca zwraca środki .

decyzja należy do Ciebie 

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Czasem idzie się pomylić, od początku roku miałem ok. 10 pomyłek i nie mogłem wysłać towaru ale wszyscy klienci zrozumieli tą sytuację. Więc tupanie nóżką nic tu nie pomoże tylko spokój i zrozumienie twojego wroga - sprzedawcy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Agent555 Stary forumowicz i takie rzeczy powinien znać, że nie zawsze sprzedajacy ma na wymianę.

oznacz moderatorów