anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupiłam komodę którą musiałam sama złożyć.Czy mogę ją zwrócić?

gosia140_2008
#1 Nowicjusz#

Zakupiłam komodę którą musiałam sama złożyć .Po złożeniu okazało się że jest poobijana w kilku miejscach krzywa i wogóle nie spełnia moich oczekiwań.Oczywiście napisałam do sprzedawcy z zapytaniem o zwrot .Dostałam odpowiedź że zwrotu nie ma ponieważ komoda została złożona.Jak to wygląda? Czy rzeczywiście jest to zgodne z prawem?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

@gosia140_2008 Ale po co robisz zwrot, składaj reklamację z tytułu rękojmi, opisz tam wszystkie usterki i sprzedajacy musi się do nich odnieść a nawet po odesłaniu i rozpatrzeniu pokrywa koszty odesłania, zacznij od otwarcia dyskusji: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@gosia140_2008 a co przed złożeniem nie było widać że poobijane elementy ??? czy poobijały się w trakcie montażu ??? krzywa, może źle złożona ???

W takim przypadku reklamuj, wyślij sprzedawcy zdjęcia i czekaj na decyzję ( odmowę lub prośbę o odesłanie ) 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

ps. Zwrot - odstąpienie od umowy zawartej na odległość bez podania  przyczyny też Ci przysługuje tu sprzedawca się myli  ( złożenie mebla nie ma znaczenia ) ale za uszkodzenia może Ci obniżyć zwrot 😞 więc lepiej reklamować !

________
Κώστας
oznacz moderatorów