anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupiłem 800 roblox na Allegro lokalnie . Oczywiście zostałem oszukany

Client:125136987
#7 Wielbiciel#

kupiłem na allegro lokalne 800 robux i pomimo że zrobiłem to co sprzedawca napisał "kod może być akywowany w argentynie" za pomocą vpn nie udało mi się uzyć kody bo pisało że zły kod robiłem wszystkie możliwe sposoby a mimo to nie działało czy można nazwać to oszustwem? i czy można coś z tym zrobić? sprzedawca oczywiście ani odpowiedzi i pomocy z jego strony 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

pecela
#17 Koryfeusz#

@Client:125136987 

Zacznij od zgłoszenia reklamacji sprzedającemu, jak nie zareaguje to możesz założyć dyskusje. 

A oszustem nie możesz nikogo nazwać bez prawomocnego wyroku sądu. Coś takiego to pomówienie i może się skończyć sprawą w sądzie.

Co najwyżej możesz napisać, że czujesz się oszukany. 

 

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Client:125136987 bardzo mi przykro, że doszło do takiej sytuacji. Na Allegro Lokalnie Dyskusję możesz rozpocząć 1 godzinę po zaksięgowaniu Twojej wpłaty na koncie sprzedającego. Przy odpowiednim zamówieniu w zakładce Moje lokalne zakupy zobaczysz przycisk [zgłoś problem z zakupem]. Sprzedający będzie miał 24 godziny na odniesienie się do Twojego zgłoszenia. Jeśli tego nie zrobi, kliknij [poproś o pomoc Allegro], a włączymy się do Dyskusji, aby Cię w niej wesprzeć.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów