anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
×

Zakupiłem klucz do gry którą mogę aktywować po zmianie państwa zamieszkania.

j6125
#7 Wielbiciel#

Witam, ostatnio kupiłem klucz do gry Call of duty, okazało się jednak że mogą aktywować ten klucz tylko wtedy kiedy zmienię w ustawieniach konto Battle.net miejsce zamieszkania np. na Rosję, nie jestem w stanie tego zrobić ponieważ musiałbym wysłać zdjęcie dowodu którego nie posiadam. Czy to jest dozwolone aby sprzedawać klucz na allegro i informować o tym sposobie aktywacji po kupieniu gry, dodam że jedyna informacja jak jest zapisana w opisie brzmi "Wersja regionalna klucza: CIS".

2 ODPOWIEDZI 2

Odp.: Zakupiłem klucz do gry którą mogę aktywować po zmianie państwa zamieszkania.

xyz96
#21 Demiurg#

Towar ma być zgodny z opisem, nie można informować o znaczących cechach towaru dopiero po zakupie. Złóż reklamację i zażądaj wymiany, jeśli coś takiego można wymienić, lub zwrotu wpłaty. Reklamację najlepiej złożyć w Dyskusji, sprzedawca ma obowiązek odpowiedzieć w ciągu 24 godzin i w negocjacjach pomaga pracownik Allegro.

https://allegro.pl/dyskusje/nowa

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/problemy-transakcyjne/jak-rozpoczac-dyskusje-i-wyjasnic-prob...

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Zakupiłem klucz do gry którą mogę aktywować po zmianie państwa zamieszkania.

konto zamknięte
Nie dotyczy

W Polsce nie ma nikt prawa sprzedawać (co innego giveawaye) kodów do gier z inną regionalizacją niż typu EU/PL, to tak jakby ktoś sprzedawał fony z możliwością włożenia jedynie kart SIM Ameryki Południowej. Może allegro nic z tym nie robi, ale chyba gdzieś jest przepis o tym nawet.

Odpowiedz
Ładowanie...