anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupiłem opony i dniu ich otrzymania wystawiłem pozytywną opinię

Client:36265984
#1 Nowicjusz#

Zakupiłem opony i dniu ich otrzymania wystawiłem pozytywną opinię.Jednak wulkanizator ocenił że lepi

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:36265984 Nigdy nie wystawiaj oceny tylko dlatego, że otrzymałeś towar. Zawsze lepiej poczekać i sprawdzić, czy wszystko z przedmiotem jest na pewno w porządku i jak sprzedawca zachowa się w przypadku ewentualnej reklamacji. 

oznacz moderatorów

betizdaleka
#9 Pomysłodawca#

Czy info, że wulkanizator lepi jest tak ważna, że aż musiałeś o tym pisać na forum?

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Widocznie opony były dziurawe, dlatego lepi 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:36265984 masz jeszcze narzędzie , które nazywa się dyskusja - ,, moje zakupy - szczegóły - zgłoś problem z zakupem ,, .....zadziała lepiej od negatywnej oceny .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wystawiaj komentarz, ocenę jak masz całkowitą pewność a nawet jak blisko końca czasu an wystawienie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:36265984  Cześć. Jeśli chcesz zmienić swój komentarz - zgłoś się do nas przez ten formularz.

Z Twojej wiadomości wynika, że opony są uszkodzone. Możesz skontaktować się ze sprzedającym za pomocą Dyskusji. Przedstaw tam swój problem i jeśli zajdzie taka konieczność, pracownik Allegro pomoże w uzyskaniu porozumienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów