anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zakupiony produkt po kilku minutach przestał działać

Sebastian-Sz
#3 Debiutant#

Witam Serdecznie.

Zakupiłem używany produkt, który po kilku minutach (w dniu odbioru przesyłki) przestał działać poprawnie. Zadzwoniłem do sprzedającego z informacją, że produkt był zgodny z opisem, ale przestał działać, zasugerował żebym sprawdził różne opcje ( reset, naładowanie baterii). niestety produkt nie zadziałał. więc na drugi dzień poinformowałem sprzedającego, że produkt podczas użytkowania wykryta została wada i odsyłam produkt. Sprzedawca zgodził się "bo na co mi nie działający produkt". dzień od odebrania paczki złożyłem zwrot towaru z powodu wady wykrytej i produkt wysłałem do sprzedawcy. 

Po rozpatrzeniu reklamacji Sprzedawca odmówił zwrotu środków za zwrócone przedmioty. Płacone przez allegro pay. 

Jak teraz mam postąpić?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Sebastian-Sz pytaj sprzedawcy o przyczynę 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Sebastian-Sz Czy Sprzedający przesłał Ci uzasadnienie takiej decyzji? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Sebastian-Sz
#3 Debiutant#

Tak. "Kamera została zwrócona uszkodzona. Taśma zasilająca ekran jest przerwana przez co odstaje od obudowy. Ekran nie uruchamia się. Na zdjęciach w aukcji kamera ma włączony ekran, a przewody nie są na zewnątrz."

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

czyli wszystko wiesz ... prawda?

oznacz moderatorów

Sebastian-Sz
#3 Debiutant#

No raczej nie bardzo, bym wiedział to bym nie pisał.  Nie mogę nic zrobić?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Sebastian-Sz możesz , najlepiej otwierając dyskusję , tam sobie wszystko wyjaśnicie . Sprzedawca nie może odmówić zwrotu środków na podstawie swojego widzimisię , musi mieć mocne argumenty .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Sebastian-Sz Niestety nikt na forum nie zna faktycznego stanu urządzenia. Jeśli nie zgadzasz się uzasadnieniem sprzedającego, to zgodnie ze sugestią @mdrogeria rozpocznij dyskusję i opisz tam sytuację: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów