anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupy na allegro są bardzo słabe, funkcja jest zbyt zacofana, anulowanie zamówienia jest kłopotliwe

xujuqiangq
#1 Nowicjusz#

Doświadczenie zakupowe na allegro jest bardzo słabe, funkcja jest zbyt zacofana, bardzo kłopotliwe jest anulowanie zamówienia, ten sam produkt w różnych kolorach, ale także osobne linki, zaleca się nauczyć alibaba, zobacz, jak ich doświadczenie zakupowe jest bardzo dobre

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Tak sprzedają prywatne osoby, więc należy przemyśleć zakup.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@xujuqiangq To prawda. Na Lokalnie sprzedają też firmy, a nie ma tam odpowiednich zakładek do informowania o zwrotach i reklamacjach, do wpisywania danych firmy. Nie ma systemu komentarzy, nie ma systemowego odstąpienia od umowy. Tam nawet nie wiadomo, czy kupujemy od osoby prywatnej, czy od firmy, a wieloprzedmiotowych ofert nowych towarów jest mnóstwo. 

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@xujuqiangq polecam więc trzymać się chińskich serwisów na A. Największy bałagan obecnie na Allegro wprowadzają sprzedawcy z Chin, dodatkowo traktowani są preferencyjnie przez Allegro.

oznacz moderatorów

redram
#7 Wielbiciel#

Przecież możesz się trzymać Alibaby, który posiada natywnie obsługę języka chińskiego, dzięki czemu nie będziesz musiał(a) męczyć się z autotranslatorem.

Prawdę powiedziawszy, największą bolączką dla kupujących na Allegro (przynajmniej dla tych których znam i z którymi rozmawiam) są sprzedawcy z Dalekiego Wschodu. Gdybym chciał czekać 6 tygodni na paczkę lub mieć kłopoty z reklamacją, kupowałbym na **piiip**s a nie na Allegro.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@xujuqiangq Czegoś tu nie rozumiem. Jeżeli nie pasuje mi sklep to po prostu w nim nie kupuję, a nie chodzę i narzekam. Kupuję gdzie indziej. Nikt nikogo nie zmusza do zakupów na Allegro.

oznacz moderatorów