anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapłaciłem za towar, pieniądze wyszły ( mam potw.przelewu ) ale widzę komunikat - płatność nieudana

haku_1
#1 Nowicjusz#

Zapłaciłem za towar, pieniądze wyszły z konta ( mam potwierdzenie przelewu ) ale widzę komunikat - płatność nieudana, ponów płatność . Co mam zrobić ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@haku_1 wskaż zamówienie, którego dotyczy sprawa. 

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

haku_1
#1 Nowicjusz#

16149390048 .  Opłaciłem je ponownie aby otrzymać towar.   Pierwsza płatność nie wpłynęła na konto sprzedającego  ( ode mnie z konta pieniądze wyszły ) .   Druga poszła bez problemu i pieniądze również wyszły z konta.

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@haku_1 w naszym systemie jedna płatność widnieje jako przerwana, a druga faktycznie przeszła poprawnie. Jeśli środki za pierwszą płatność nie wrócą na Twoje konto, skontaktuj się z operatorem płatności lub swoim bankiem, by wyjaśnić sprawę. 

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

haku_1
#1 Nowicjusz#

Skontaktowałem się z bankiem i odpowiedzieli że mam się odezwać do odbiory płatności ( allegro ) .  Mam potwierdzenie na dwie identyczne płatności. 

oznacz moderatorów

haku_1
#1 Nowicjusz#

Może jeszcze raz napiszę po kolei.

1. Zamówiłem i opłaciłem produkt.

2. Po pół godzinie na Allegro dalej był komunikat że oczekuje na opłacenie. I komunikat - anuluj płatność / opłać ponownie.

3. Będąc przekonanym że coś nie " pykło " anulowałem płatność i dopiero wszedłem na stronę mojego banku - a tam widzę , że pieniądze do Państwa wyszły.

4. Wymieniłem szybkie info ze sprzedawcą . Odpowiedział, że on pieniędzy nie otrzymał, ale zna takie historie i że najczęściej środki wracały do kupującego. W związku z tym ponowiłem płatność która tym razem przeszła bez problemu. 

oznacz moderatorów

haku_1
#1 Nowicjusz#

Mogę oczywiście przesłać kopię potwierdzenia obu przelewów.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@haku_1  Taka podwójna, nieudana płatność sama wraca w ciągu kilku dni, niczego nie musisz robić, poczekaj.

oznacz moderatorów

haku_1
#1 Nowicjusz#

Ok. Poczekam i się odezwę.

oznacz moderatorów