anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana ceny towaru po zakupie i anulowanie pierwszego zakupu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Robbins_37
#2 Obserwator#

Dzień dobry, jako że nie mam możliwości otwarcia dyskusji z Allegro, a sam kupujący nie przyjmuje połączeń telefonicznych jestem zmuszony do rozwiązania problemu w inny sposób. Czy ktokolwiek miał sytuację zakupu jakiegokolwiek przedmiotu, po czym został poinformowany o anulowaniu ze względu na brak towaru (którego podczas aukcji było prawie 6 tysięcy), gdzie już na drugi dzień pojawia się ten sam towar tylko o znacznie wyższej cenie? Czy mam prawo nadal ubiegać się o towar, który jak najbardziej znajduje się u sprzedawcy czy jestem zmuszony przyjąć jego zwrot pieniędzy?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Robbins_37 oczywiście ,że masz prawo jesteś wolnym człowiekiem i żyjesz w wolnym kraju .... niemniej tylko z powództwa cywilnego . Jeśli środki zostały zwrócone , ze strony allegro pomocy nie otrzymasz .

oznacz moderatorów
Robbins_37
#2 Obserwator#

@mdrogeria Dzięki za odpowiedź. Jak rozumiem sprzedawca może w pełni bezkarnie wystawiać towar po określonej cenie, następnie anulować i chwilę później wystawić ponownie, tłumacząc się jakoby nie miał go na stanie?  😃

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Robbins_37 Może , tak samo jak klienci wymuszają nienależne gratyfikacje za pomocą dyskusji oraz POK. pozdrowionka 😀

Niemniej nikt nie odbiera Ci prawa do oceny zaangażowania sprzedawcy jakie włożył w realizację Twojego zamówienia .

oznacz moderatorów