anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zostałem oszukany i zamiast nowego sprzętu dostałem używany i popsuty otworzyłem spór w międzyczasie

xau20
#1 Nowicjusz#

zostałem oszukany i zamiast nowego sprzętu dostałem używany i popsuty napisałem do sprzedawcy a że jakiś czas czekałem za odpowiedzią a złość we mnie narastała otworzyłem spór . postanowiłem też zwrócić towar przez allegro smart .. sprzedawca przeprosił zrzucił winę na pracownika .. obiecał ze kolejny wyśle osobiście i będzie to juz sprzęt nowy.. ja skoro zwróciłem sadziłem ze odda mi pieniądze i ewentualnie wtedy kupie to u niego 2 raz co w sumie nie bardzo mi sie uśmiechało bo czułem się oszukani.. ale do meritum. paczkę zwróciłem w piątek dziś puka kurier z kolejna  . tamtej naweet nie otrzymał ja nie kupiłem kolejnej . co teraz? sprzętu od niego nie chcę.. karton zniszczony a miał być to prezent. sprzęt niby w środku nowy .. jak postąpić ? 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

AdBluePL
#8 Zapaleniec#

Według prawa masz 14 dni od dostarczenia przesyłki na zwrot bez podania jakichkolwiek przyczyn. Przy zwrocie przez Allegro wybierasz, w jaki sposób chcesz otrzymać rekompensatę (zwrot pieniędzy, wymiana towaru, naprawa itp.). Co wybrałeś?

oznacz moderatorów