anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwróciłem zakup kiedy otrzymam zwrot pieniędzy

Client:105024412
#7 Wielbiciel#

Zwróciłem zakup dnia 19. 08 sprzedający otrzymał zwrot. Zwrotu dokonałem przez InPost . Ile czasu mam czekać na zwrot pieniędzy . 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:105024412 powinny już być , szukaj środków tam skąd wyszły , jeśli nie ma przypomnij sprzedawcy .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający ma 14dni max na zwrot od chwili odstąpienia od umowy zakupu, minął czas to otwórz dyskusję: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105024412 podaj proszę numer zamówienia oraz login konta, na którym doszło do zakupu. Na tym z którego piszesz nie masz żadnych kupionych przedmiotów. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:105024412
#7 Wielbiciel#

Numer zamówienia 6af5f121-19a3-11ed-b075-2925399929fe . Zakup jest na konto Grzegorz 11096 . Dziś mija miesiąc od dnia, w którym sprzedający otrzymał zwrot towaru. Nie otrzymałem żadnej wiadomości od sprzedającego. Co mogę zrobić w takiej sytuacji ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105024412 dziękuję za podanie szczegółów zamówienia. Widzę, że założyłeś już dyskusję, jeśli sprzedający nie odpowie w ciągu 24h, poproś w dyskusji o pomoc pracownika Allegro. Nie martw się na pewno odzyskasz wpłatę, jeśli sprzedający jej nie zwróci to będziesz mógł wypełnić wniosek o rekompensatę z Allegro Protect. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów