anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków gdy sprzedający nie potwierdza anulowania zakupu.

been1989
#8 Zapaleniec#

Witam,

Kupiłem od przedmiot, który miał być prezentem i kilka dni od zakupu sprzedający nie przystąpił do realizacji zamówienia więc je anulowałem i kupiłem u innego sprzedawcy bo zależało mi na czasie żeby dotarł. Mijają kolejne dni a tamten sprzedawca u którego anulowałem zakup nadal nie potwierdził anulowania, nie odpisuje na wiadomości ani nie odbiera telefonów. Płaciłem za pomocą allegropay wiec będę musiał to ja spłacić jeśli w terminie nie potwierdzi ale co jeśli wcale nie potwierdzi?

 

pozdrawiam! 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@been1989 Cześć. 🙂 Rozumiem, że chodzi o zamówienie 375e05a0-ac60-11ed-aa6c-c1518156f63f? Prawidłowo anulowałeś zakup, towar nie został jeszcze wysłany, zatem sprzedający zgodnie z naszym regulaminem ma dwa dni od anulowania zamówienia na zwrot pieniędzy. Środki trafią bezpośrednio do Allegro Pay, co zwiększy Twój limit w usłudze. 

W tej sytuacji możesz rozpocząć dyskusję: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa (sprzedający ma w niej 24 godziny na odpowiedź). W razie problemów, daj znać. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

been1989
#8 Zapaleniec#

Tak, o ten zakup chodzi ale jeszcze chwile poczekam zanim poproszę Was o pomoc, dam sprzedawcy szanse. Dziękuje za odpowiedz 🙂

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

W weekend czas na odpowiedź nie mija poczekaj z tematem do poniedziałku 23:59

oznacz moderatorów