anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot produktu a wysyłka własna

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:104549781
#7 Wielbiciel#

Cześć, mam pytania, które chcę zwrócić, ale jak mogę dokonać zwrotu, który wybiorę, zwrócę go sam. jaki jest następny krok? czy powinienem używać z pocta Polska lub w poście mógłbyś pomóc, proszę?

 

Client104549781_0-1663499080755.png

I have only one option 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104549781 Cześć 🙂 Był to zakup bez smarta. Jeśli chodzi o zwrot - musisz odesłać produkt we własnym zakresie (na poczcie, w Paczkomacie, u brokera kurierskiego).  Paczkę nadaj na wyświetlony adres, a na przesyłce napisz podany numer zwrotu.

Możesz również skorzystać z płatnego zwrotu do Paczkomatu InPost InPost: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zasady-zwrotow-i-reklamacji/jak-skorzystac-z-platnych-metod-... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:104549781
#7 Wielbiciel#

Client104549781_0-1663500106423.pngClient104549781_1-1663500201898.png

Czy powinienem napisać kod zwrotny? masz na myśli to

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104549781 Kod zwroty napisz na kartonie, w którym wyślesz zwracany towar. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A skąd kod jak wysyła we własnym zakresie?

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

I to chyba nie do końca prawda. Bo danych dostał tyle, że tylko na pocztę styknie. Jak robiłam taki zwrot to było to samo, musiałam pisać do sprzedającego po maila i telefon dla inpostu !!! To są podstawowe informacje do zwrotu i powinny być udostępnione...

oznacz moderatorów
Client:58025408
#12 Orędownik#

Twój tekst napisany jest przez translator, wiec skoro dokonałeś zakupu za granicą, to chyba jedyna forma wysyłki zwrotu to Poczta Polska. Jeśli jesteś na terytorium Polski i chcesz dokonać zwrotu to lepiej będzie wysłać to Inpost przez Paczkomat, ale też możesz to zwrócić w placówce Poczty Polskiej, obie metody są za darmo jeśli zwracasz wewnątrz Polski.

oznacz moderatorów