anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru kupionego na fakturę

gosiulek140769
#8 Zapaleniec#

Zakup żelu płynu w dniu 12.03.br na Allegro był na fakturę do przychodni. Regulamin na Allegro mówi że sprzedający dla prowadzących działalność może wyrazić zgodę zwrotu ale nie musi. Poprosiłam sprzedającego o možliwość zwrotu ponieważ towar jest niezgodny z opisem- nie możemy pacjentów narażać na na odkażanie rąk nie wiadomo czym jeśli nie ma % ilość składu, certyfikatu  (jest tylko ogólny alkohol,woda itp). Na zdjęciu wyraźnie widać że jest to żel a nie ciecz. Ponadto sprawdziłam taka firma produkująca na terenie Czech nie istnieje. Podejrzewam produkcję w „garażu”. Od 18 do 23 marca wszystkie opinie o tym preparacie są negatywne (na razie 12 osób) nie wiem czy mogę się powołač na specustawę o zakazie sprzedaży takich rzeczy w internecie po 11.03 - ja kupiłam go 12.03 bo był jeszcze na platformie. Sprzedawca odmówił przyjęcia zwrotu powołując się na zapis Allegro o zwrocie dla działalności gospodarczej. 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

Ale możesz reklamować 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

gosiulek140769
#8 Zapaleniec#

A podpowiedz jeszcze czy reklamować przez formularz (czy jest taki „gotowiec”) czy po prostu napisać emaila.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Piszesz pismo i wysyłasz z produktem za niezgodność z umowa, ofertą, opisujesz dokładnie i czekasz.  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

gosiulek140769
#8 Zapaleniec#

Dzięki 

oznacz moderatorów