anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru zakupionego przez Raty Od Nowa (przesyłka SMART)

_PrEzY_
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, witam wszystkich ! Mam pytanie. Właśnie kupiłem produkt, który zdecydowałem się odesłać, zwrócić w ciągu 14 dni od dnia zakupu. Na formularzu zwrotu jest nr konta, który należy wypełnić, aby dostać zwrot pieniążków. Mam dwa pytania w związku z tym. 1) Co w przypadku, kiedy towar został zakupiony w ramach Rat Od Nowa ? Jaki tam wpisać nr konta ? Czy w ogóle nie wpisywać ? (sprzedający dostał przelew od banku) 2) I jak wygląda sprawa z kosztami odsyłki, kiedy przesyłka była darmowa (SMART) ? Czy we własnym zakresie odsyłam na mój koszt czy jest jakaś opcja odesłać to bezpłatnie do sprzedającego ? Proszę pilnie o informację, pozdrawiam !

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

Wpisujesz swój nr konta bo inaczej nie przepuści, jak smart i darmowy zwrot to dostaniesz kod do odesłanie, kasa wróci na twoje saldo w rachunku 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_PrEzY_
#7 Wielbiciel#

Dzięki za info kostas11. Tak się właśnie zastanawiałem, bo doczytałem coś takiego, jest o PayU, ale nie ma nic o Raty Od Nowa. Czyli może w ogóle nie wpisywać numeru konta ? Skoro automatem idzie na numer rachunku powiązany z kredytem ?

 

screen.png

 

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

System nie przepuści musisz wpisać 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_PrEzY_
#7 Wielbiciel#

Swój nr konta i później środki zwrócić na numer rachunku kredytowego w całości, czy spłacać to w ratach po prostu to co odzyskam ? 

oznacz moderatorów