anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot zakupionego produktu ale adres jest w chinach i nie ma mozliwosci wyslania

szymon603
#7 Wielbiciel#

dzien dobry

zakupilem klamke na szyfr ktora nie dziala za ponad 220zl chcialem odeslac ale za pomoca alegro jest to nie mozliwe a na wlasna reke  tez jest to nie mozliwe poniewaz adres jest w chunach a nie kupuje na ali xpres tylko na alegro chcialbym ooddac klamke i odzyskac srodki 

kontrahent ten juz nic nie sprzedaje 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Heh i jak zwykle zamiast sprawdzić przed zakupem to po. Kupujesz w Chinach to nie licz na zwroty. Odesłanie będzie Cię kosztować 200-300zł. I wcale nie musi dotrzeć do adresata. Ba jakoś tak dziwnie często ludzie tam zwracający dostają zdjęcia chińczyka rozkładającego ręce na pustą paczką xD Taka taktyka antyzwrotową. Teraz to tylko dyskusja i nadzieja, ze jak nie chińczyk to project zwróci. 

oznacz moderatorów

Client:112943486
#7 Wielbiciel#

@AnnaG-Antykinie wiem skąd przekonanie, że koszt odesłania 200-300zł. 😉 Na stronie poczty jest kalkulator ktory wylicza koszty wysylki 😉

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@szymon603 jak nie działa złóż reklamacje sprzedawcy. Jeżeli masz problem z transakcja możesz zgłosić problem poprzez dyskusje.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@szymon603 dlaczego nie ma możliwości wysłać do chin? Co to nie ma przewoźników którzy realizują takie przesyłki? 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Są. Wygogluj sobie cennik takiej wysyłki. Najtańszy list jaki znalazłam ze 200 zł kosztował. Chiny paczki dofinansowują sprzedawcom. Ale z powrotem już tego nie ma. Ostrzegamy tu ile wejdzie, bo takie zakupy to prawie jak pokerek ale cóż duże obroty, duże prowizje (mało zwrotów), allegro to lubi... Prośby o dodanie filtrów wysyłka z Polski w kategoriach gdzie ich nie ma też średnio co drugi dzień są i to samo według portalu nie potrzebne. Taniej czasem dołożyć i kupić coś co naprawdę można wymienić czy zwrócić...

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@AnnaG-Antyki A co mnie interesuje ile kosztuje taka przesyłka? 

"Chiny paczki dofinansowują sprzedawcom" - doczytaj, to Poczta Polska dofinansowuje przesyłki chińskiej poczcie. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@szymon603 Tak się kończą zakupy bez zajrzenia do zakładki "dostawa" gdzie jest kraj wysyłki > oraz do zakładki zwroty

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@szymon603  Jak nie działa to składaj reklamację, zacznij od otwarcia dyskusji, często ci z Chin rozpatrują na odległość: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów