anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zyskaj nawet 100 Monet! Kupuj na fakturę i płać do 60 dni później

www_OrthoSens_pl
#8 Zapaleniec#

Witam

 

Czy przysługoją te 100 monet dla nowozarejestrowabych kont - mniej 1 miesiąca. Jeżeli już otrzymałem 200 monet w promocji za pierwszy zakup to czy te też dostanę ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Moderator
Moderator

@www_OrthoSens_pl, jeśli konto na Allegro ma mniej niż rok, obowiązują je ograniczenia w ilości Monet, jakie może zyskać. Aktualnie jest to 20 Monet w ciągu miesiąca i 50 Monet w ciągu roku. Promocja, w której otrzymałeś 200 Monet, została wykluczona z tego limitu. Natomiast wyczerpałeś tym samym cały swój roczny limit. Dlatego też skorzystanie z kolejnej promocji nie będzie możliwe.

   Maja
   Moderator


   _____________
   Jeśli zdanie kogoś innego trafia w Twój punkt widzenia,
   nie czekaj i przyznaj tej osobie W punkt!
oznacz moderatorów

www_OrthoSens_pl
#8 Zapaleniec#

a pzekształcenie konta prywatnego w biznes wchodzi w grę ? Czy problem jest w firmie ?

oznacz moderatorów

mr_oma
Moderator
Moderator

@www_OrthoSens_pl, tak, wchodzi w grę. Zgodnie z regulaminem:

 1. Do Promocji mogą przystąpić wszyscy Użytkownicy, którzy spełnią łącznie następujące warunki:

  a. zawarli przed Okresem Promocji lub zawrą w Okresie Promocji z Dostawcą za pośrednictwem Allegro umowę na świadczenie usług Odroczonej płatności dla Firm umożliwiającą zakup Towarów w Serwisie z Odroczoną płatnością dla Firm,

  b. dokonają w Okresie Promocji przynajmniej jednego zakupu Towarów w Serwisie z Odroczoną płatnością dla Firm.

 2. Użytkownicy, którzy spełnią warunki wskazane w §3 ust. 1 otrzymają od Organizatora Monety promocyjne na następujących warunkach:

  a. jednorazowo 20 Monet promocyjnych - za dokonanie pierwszego zakupu Towaru w Serwisie z Odroczoną płatnością dla Firm w Okresie promocji,

  b. jednorazowo 30 Monet promocyjnych - za dokonanie w terminie do 30 dni kalendarzowych od daty zakupu, o którym mowa w lit. a powyżej drugiego zakupu Towaru w Serwisie z Odroczoną płatnością dla Firm,

  c. jednorazowo 50 Monet promocyjnych - za dokonanie terminie do 30 dni kalendarzowych od daty zakupu, o którym mowa w lit. a powyżej trzeciego zakupu Towaru w Serwisie z Odroczoną płatnością dla Firm.

 3. Łączna liczba Monet promocyjnych, która może zostać przyznana danemu Uczestnikowi w związku z Promocją nie może przekraczać w odniesieniu do danego Konta 100 (stu) Monet promocyjnych.

   Maja
   Moderator


   _____________
   Jeśli zdanie kogoś innego trafia w Twój punkt widzenia,
   nie czekaj i przyznaj tej osobie W punkt!
oznacz moderatorów