anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ściągnęło z konta mimo ,że anulowana została płatność blikiem. Czy kwota została tylko zablokowana?

DKMN
#1 Nowicjusz#

ściągnęło z konta mimo ,że anulowana została płatność blikiem. Czy kwota została tylko zablokowana? I wróci na konto.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@DKMN 

A możesz przybliżyć problem? Należy wygenerować kod, wpisać go w pole kliknąć przycisk zapłać, ew. enter i potwierdzić transakcję w aplikacji banku i wpisać hasło, jeśli zostaniesz o to poproszony(a).

Jeśli nie potwierdziłeś/łaś płatności, kwota nie powinna być pobrana.

Wiola
oznacz moderatorów

DKMN
#1 Nowicjusz#

płaciłem blikiem i za pierwszym razem nie poszło, dopiero za drugim razem blikiem poszło prawidłowo

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

Skoro za pierwszym razem nie poszło, bank powinien zrealizować przelew tylko po drugiej udanej próbie.

Łatwo to stwierdzisz sprawdzając historię transakcji.

Wiola
oznacz moderatorów

zlosnica_madzia
#7 Wielbiciel#

Ja mam dzisiaj podobny problem. Zapłaciłam blikiem, pieniążki mi z konta zabrało (nie widnieją jako zablokowane, ale jako sciagniete z konta), a w historii zakupów konta po 6 godzinach mam informacje, ze platnosc została anulowana. Czy muszę pisać maila do administratorów Allegro o zwrot? Czy pieniądze wrócą automatycznie?

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

ja mam podobny problem tyle że z klientem. Zapłacił blikiem, wysłał potwierdzenie a transakcja nadal jest rozpoczęta. Od kilku godzin domaga się produktu wysyłanego elektronicznie, a nie wyślę mu dopóki płatność nie zostanie zaksięgowana.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wrócą automatycznie, ale nie tak szybko, dopiero po kilku dniach roboczych.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/statusy-platnosci/dlaczego-moja-wplata-ma-status-rozpoczeta-...

oznacz moderatorów