anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie i Zapłać Później (PayPo)

MAMY ROZWIĄZANIE!
peaskarr
#8 Zapaleniec#

Czy zakupując na Allegro Lokalnie mogę użyć opcji Zapłać Później (mam taką opcję aktywną w moim Allegro)?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
ACCURON
#13 Ambasador#

nie

oznacz moderatorów
peaskarr
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź - jest to gdzieś zapisane? 

Próbowałem informację na ten temat znaleźć w Regulaminie, jednak nie ma żadnej wzmianki na temat możliwości tej płatności lub jej braku.

oznacz moderatorów
ACCURON
#13 Ambasador#

zapłac pozniej mozna  tylko kupowac od kont firmowych a jest lokalnie dla prywatnych

oznacz moderatorów
peaskarr
#8 Zapaleniec#

Dzięki.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie, Lokalnie jest dla prywatnych i firmowych, napisano o tym w regulaminie.

oznacz moderatorów
peaskarr
#8 Zapaleniec#

W takim razie, poproszę o uściślenie.  PayPo jest dostępne tylko od sprzedawców firmowych, zarówno na Allegro, jak i AL, czy tylko na Allegro?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie, opcja Zapłać później jest dostępna tylko na Allegro.pl

oznacz moderatorów
peaskarr
#8 Zapaleniec#

I sprzedający musi być zarejestrowany jako firma, czy również może to być osoba prywatna?

oznacz moderatorów
peaskarr
#8 Zapaleniec#

Nie wyraziłem się precyzyjnie. Sprzedający musi być zarejestrowany jako firma, czy również może to być osoba prywatna w celu udostępnienia PayPo kupującemu na Allegro?

oznacz moderatorów
ACCURON
#13 Ambasador#

tylko firma

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

To jest napisane w podlinkowanym wyżej artykule - nie skorzystasz z Zapłać później gdy sprzedawca ma konto zwykłe na Allegro.

Tu masz więcej informacji na ten temat; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-zaplac-pozniej/allegro-zaplac-pozniej-najczesciej-za...

oznacz moderatorów
ACCURON
#13 Ambasador#

allegro dodalo  ryneczek konta firmowe na lokalnie 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@ACCURON, co było tragicznym posunięciem, gdzie nie ma danych sprzedającego do zwrotów, a pozatym zabierają miejsce prywatnym.. 😕

oznacz moderatorów