anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie zakup kilku przedmiotów od jednej osoby - koszty dostawy ???

frytex
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś bardziej ogarnięty może mi powiedziećw jaki sposób mam zapłacić za przedmioty od jednego sprzedającego z allegro lokalnie, żeby nie ponosić kosztów dostawy przy każdym wylicytowanym przedmiocie?

Wylicytowałem kilka monet, więc spokojnie mogą zostać przesłane jedną przesyłką, ale nigdzie nie widzę możliwości wyboru kilku przedmiotów, i wybrania dla nich wspólnie kosztu dostawy i zapłaty przez PayU.

 

...chyba że nikt nie pomyślał o takiej możliwości i czegoś takiego nie ma na allegro lokalnie... 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

gormit_gormit
#9 Pomysłodawca#

Allegro!!!! Zróbcie coś z tym, żeby na AL można było zapłacić za klika przedmiotów na raz!

oznacz moderatorów

stachowiczmaria
#7 Wielbiciel#

witam, jak sprawa wygląda na dzis dzień??? ponieważ jestem nowy na allegro lokalne i chciałbym sie dowiedzieć czy robiąc zakupy od jednego sprzedawcy na rożnych aukcjach można wybrać wspólny koszt dostawy oraz zapłaty za wszystkie aukcje?

oznacz moderatorów

Rafalart7
#7 Wielbiciel#

Nie da się zapłacić, tylko pojedyńczo wklepując każdą aukcję pojedyńczo i za każdym razem dolicza koszt przesyłki nowy,  allegro na tym zależy żeby tak było ponieważ za niedługo wprowadzają prowizję również za koszt przesyłki więc sprzedawca zapłaci prowizję nie tylko za sprzedany przedmiot ale również za koszt przesyłki i dlatego allegro na tym zarabia na każdnym takiem działaniu. 

Znając allegro zapewne za niedługo zlikwidują okienko gdzie się adres wpisuje a zamiast tego będą wymagać ręcznego zapisania na kartce i takiej zeskanowanej notatki dopiero wkleić w rozmularz opłaty... 

oznacz moderatorów

Mitrin95
#1 Nowicjusz#

Niestety pojedyncza opcja zapłaty i trzeba zapłacić osobno za każdą dostawę, ostatni raz kupuje na allegro lokalnie kilka przedmiotów od jednego sprzedawcy 😕

oznacz moderatorów

Wilczur86
#1 Nowicjusz#

Witam! Można pominąć podwójną płatność za wysyłkę w przypadku zakupu kilku przedmiotów, wybierając jeśli to oczywiście możliwe, opcję Odbiór Osobisty za 0 zł przy zakupie kolejnych przedmiotów u tego samego sprzedawcy 🙂 Jeśli sprzedawca takiej opcji nie wystawił, zawsze można go o to poprosić przed licytacją lub opcją kup teraz 🙂 Pozdrawiam!

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@frytex @gormit_gormit  Po prostu wystawiajcie tu :

Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie 2020-05-04.jpeg.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pinsplash Tylko do końca lipca, bo później prowizje idą tak w górę, że aż czacha dymi.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Wilczur86
#1 Nowicjusz#

Witam! Można pominąć podwójną płatność za wysyłkę w przypadku zakupu kilku przedmiotów, wybierając jeśli to oczywiście możliwe, opcję Odbiór Osobisty za 0 zł przy zakupie kolejnych przedmiotów u tego samego sprzedawcy Jeśli sprzedawca takiej opcji nie wystawił, zawsze można go o to poprosić przed licytacją lub opcją kup teraz 🙂 Pozdrawiam!

 

oznacz moderatorów

rosztajn
#1 Nowicjusz#

Allegro lokalnie to kompletna porażka. Właśnie mam ten sam problem. Musze podwójnie płacić za wysyłkę. Oprócz tego system jest pełen błędów i gliczy i dalej nic z tym nie robią... a prowizję ściągają bardzo chętnie. Jestem na maksa zawiedzony. Zwykłe allegro jest git ale ten projekt to żenada i wstyd. Ogarnijcie się!!!!

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@rosztajn 

Sprawę jak to rozwiązać wyjaśniła la_nika choćby tutaj. W innym przypadku zwrot na konto bankowe nadpłaty.

Zwykłe allegro jest git ale ten projekt to żenada i wstyd.

Na końcu powinno być jeszcze coś w stylu "Yo!"😎 😁

Ja tam sobie z AL radzę, chociaż ma swoje minusy i jako tako nadaje się to tylko na "wyprzedaże z garażu".

oznacz moderatorów