anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Protect czy otrzymam rekompensatę jeśli zrobiłem literówkę w nazwisku?

MAMY ROZWIĄZANIE!
jwrona09
#8 Zapaleniec#

Cześć. Mam pytanko. Mianowicie zostałem ostatnio oszukany, zamówiony produkt do mnie nie dotarł. Jestem teraz na etapie oczekiwania na to aż będę mógł wypełnić wniosek Allegro Protect. Niestety teraz zauważyłem, ze podczas składania zamówienia wkradła mi się literówka przy nazwisku. Ostatnia litera nazwiska to „q” zamiast „a”. I stad moje pytanie czy może mi to jakoś utrudnić sprawę przy odzyskiwaniu pieniędzy? Wyczytałem ze warunkiem pozytywnego rozpatrzenia wniosku są prawdziwe dane. Ogólnie to wszystkie inne dane się zgadzają tylko ta jedna literówka… Zamiast „Wrona” napisałem „Wronq”. Dzięki za odpowiedz. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jwrona09 możesz to zmienić w tej zakładce, jako powód podaj proszę "błędnie podane dane". Widzę, że napisałeś już do nas w tej sprawie, nie powinno być problemu z wnioskiem Allegro Protect 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
jwrona09
#8 Zapaleniec#
Dzięki 😉
oznacz moderatorów
jwrona09
#8 Zapaleniec#

Zrobiłem tak ale mój wniosek już dwa razy został odrzucony z powodu „niedozwolonej zmiany danych”. Da się coś z tym zrobić? 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jwrona09, taka literówka nie powinna być problemem przy wypłacie rekompensaty. 🙂 Skonsultuję się dodatkowo z działem odpowiedzialnym za zmianę danych na koncie.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jwrona09, otrzymałam informację, że poprawiliśmy wspomnianą przez Ciebie literówkę. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
jwrona09
#8 Zapaleniec#

Dziękuje 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Dopytaj tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6464910c-6c94-4a98-8205-c92e3ce82158&subjectId=460985e0-b... Ale sądzę że jak coś Im nie będzie pasowało to się do Ciebie z tym zwrócą:

oznacz moderatorów