anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędnie podany przeze mnie punkt odbioru (orlen) i nie mogę cofnąć aby go zmienić.

belka51
#2 Obserwator#

Mam mały problem z aukcją bo został błędnie podany przeze mnie punkt odbioru (odbiór na orlenie) i nie mogę cofnąć aby to poprawić. W sumie wybrało 1 lokację (nawet nie wiem jaką, bo też nie sprawdzę niestety). Płatność nie została zrealizowana, ale nie rozwiązuje to problemu. Bo mogę jedynie ponowić płatność i ją ewentualnie anulować i jestem w punkcie wyjścia.

Oferta: e90e72f9-2df0-4155-9af9-08b6f5feaeba

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

 Może zmienić sprzedający, skontaktuj się szybko.

oznacz moderatorów

belka51
#2 Obserwator#

Ok zaraz spróbuję to zrobić

oznacz moderatorów

belka51
#2 Obserwator#

No niestety nie mogę anulować po zapłacie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na AL nie anulujesz zakupu od prywatnego spzredajacego, skontaktuj się z nim i niech zmieni adres wysyłki. Może także on zgodzić się na anulowanie.

oznacz moderatorów

belka51
#2 Obserwator#

Na tel. to raczej nie pora wiadomość na czacie poszła ale marnie to widzę.

oznacz moderatorów

belka51
#2 Obserwator#

Może można byłoby wprowadzić możliwość cofnięcia do wyboru lokalizacji w AL Bo czasami właśnie ręka szybsza niż oko i są takie problemy. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Powinien zareagować, przecież zależy mu na sprzedaniu, po co miałby nie zmienić punktu. Pytanie tylko czy wie jak to zrobić. Ale nie jest paczkomat, więc żaden problem.

oznacz moderatorów

belka51
#2 Obserwator#

Może będzie ok sprzedający się odezwał został podany prawidłowy adres. No szkoda że nie ma podglądu albo tego jednego kroku w tył. No ale nauczka na przyszłość, człowiek uczy się całe życie. Dziękuję za podpowiedzi. 

oznacz moderatorów