anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak płatności na allegro lokalnie

NDqq
#7 Wielbiciel#

Witam. W jaki sposób wrzucić ziomeczka na czarną listę aby więcej nie mógł licytować moich przedmiotów? Celowo podbijał jak typowa cebula o 1zł przedmiot po czym brak kontaktu od wczoraj więc nie chce mi się czekać na te śmieszne 5 dni. Nie pierwsza taka sytuacja i nie pierwszy kupujący jednak tym razem coś we mnie pękło.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Nie zablokujesz na AL, możesz zgłosić do Allegro.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@NDqq Na Lokalnie nie wrzucisz "ziomeczka" na żadną listę. On tam ma prawo kupować i licytować, ale  nie ma obowiązku płacić. 

oznacz moderatorów

NDqq
#7 Wielbiciel#

Przecież to jest jakaś porażka. Siedzą bezrobotni na zasiłku i się nudzą, innym utrudniając sprzedaż. Druga sprawa bardzo ciekawa że za darmo otrzymują od razu wszystkie moje dane, jeszcze bym pesel dorzucił na miejscu A. Trzeba zaprzestać korzystania z tego serwisu, bo szkoda czasu skoro i tak nie można nic sprzedać otrzymując gotówkę.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@NDqq Cześć. Jeśli chodzi o zakup numer 258b5880-ece6-47aa-9ce2-b056440c704b, to kupujący wczoraj wieczorem zwrócił się do Ciebie z prośbą o przesłanie dokumentu potwierdzającego gwarancję. Proszę Cię o chwilę cierpliwości, kupujący ma 5 dni na opłacenie zakupu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów