anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

co się stanie, gdy przypadkowo zwróciłam paczkę, której nie posiadam?

Client:106610311
#2 Obserwator#

próbowałam usunąć moje zamówienie (nadal nie przyszło po długim czasie) i przypadkowo kliknęłam zwróć paczkę, jednakże paczka jeszcze do mnie nie przyszła i allegro powiedziało, że muszę ją oddać do 1 października. proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Skoro nie przyszła to nie możesz zwrócić, jeżeli to przypadek to niestety sprzedający to zobaczy i powinien zwrócić Ci teraz środki, ma na to 14dni. Poczekaj na rozwój sytuacji. później możesz interweniować.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:106610311 raczej powinieneś napisać do sprzedawcy informacje o chęci anulowania zakupu, ale jeżeli już zaznaczyłeś zwróć zakup no cóż to w uproszczeniu działa tak samo. Sprzedawca dostał informacje o odstąpieniu od umowy kupna.

A paczka do Ciebie już wysłana czy jeszcze nie

oznacz moderatorów

Client:106610311
#2 Obserwator#

nie wysłano jeszcze do mnie paczki, sprzedawca miał na to 4 dni, pisał mi że były komplikacje kilka dni temu, i że będzie opóźnienie, ale minęło 10 dni od zamówienie i nadal nawet nie opuściło magazynu. dlatego właśnie szukałam sposobu na zwrot pieniędzy i tu przyznaje, był to błąd z mojej strony z tym zwrotem paczki, ale dziękuję za odpowiedź i skontaktuję się ze sprzedawcą jak najszybciej

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pamiętaj że jakby teraz wysłał to jest zakup poza Allegro i nie masz możliwości już 2raz zwrotu. Najlepszym wyjściem jest powtórny zakup a za tamten zwrot środków od sprzedającego.

oznacz moderatorów

Client:106610311
#2 Obserwator#

czekam na tę paczkę i nie planuję jej zwracać, więc z tym nie będzie problemu, ale nawet jakbym próbowała kupić drugi raz to nie wyświetlają mi się oferty sprzedawcy. mam nadzieję, że sprawa zostanie rozwiązana i ponownie dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zasadą zostają zasadami ale z pewnością kontakt ze sprzedawcą jest pożądany.

oznacz moderatorów