anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemy makie kuriera który nie czyta co się piszę przy odbiorze paczki i jej nie przywozi..

metys34
#7 Wielbiciel#

Kolejny raz jestem oszukany przez kuriera którego proponuje Allegro. 

Proszę i płacę drożej by osobiście odebrać paczkę i zapłacić po nie mam możliwości takiej operacji wykonać paczkomacie. 

Owszem przesyłka jedzie do mnie ale nikt nie czyta informacji którą piszę. Że z powodu pracy w terenie proszą o telefon kuriera bym mógł przyjechać zapłacić i odebrać paczkę. 

Oczywiście kurier przyjechał nie zastał nikogo w domu i pojechał. 

Brak słów a Allegro nic tym nie robi kolejna moja paczka poszła do zwrotu. 

Oni myślą że my nie mamy co robić tylko grzecznie czekać w domku na paczkę.

Kpiny jestem zmuszony zmieć zakupy u innego operatora. 

Pozdrawiam 

Wiesław [edycja] 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

konto zamknięte
Nie dotyczy

@metys34 nikt, ani Allegro ani sprzedawca nie ma na to wpływu. Jak dostajesz od przewoźnika powiadomienie o planowanym dostarczeniu, to możesz wtedy skontaktować się z kurierem i ustalić szczegóły dostawy.

oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

@metys34

Jak podajesz adres dostawy do domu to takie jest założenie że siedzisz i czekasz. 

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Z tego co pamiętam to DHL określa się przynajmniej do powiadomieniu o przedziale czasowym doręczenia przesyłki.

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@TATLOK  cóz masz racje określa.

Tylko że ten czas ma sie nijak do faktycznego czasu podjazdu kuriera. Nawet nie możne tego reklamować bo "czas jest przewidywany" lecz "zaszły nieprzewidziane okoliczności " 🙂

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@_Likos_ Aha, nie wiedziałem, bo u mnie to działa jak w zegarku, ale ja mieszkam na Żoliborzu, obok prezesa, więc może dlatego.

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@TATLOK  ehh uroki mieszkania na wiosce 🙂

Z jednej strony koszty niższe z drugiej z kurierami bywa różnie.

A klienci z dużych miast przyzwyczajają sie do dobrego i juz pytania miewam czy produkt kupiony o 9 rano dotrze tego samego dnia. Niestety w moim przypadku to niewykonalne .

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@_Likos_ Wszystko ma swoje plusy i minusy. A rozwydrzone bachory są wszędzie. 😀

oznacz moderatorów