anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kupując produkt od firmy na allegro lokalnie od firmy obejmuje mnie ta sama ochrona kupującego?

Client:124617933
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:124617933 jeśli w ofercie pisze że od firmy to pełna od prywatnego może być różnie

oznacz moderatorów

Client:124617933
#8 Zapaleniec#

Tak jest to oferta wystawiona przez firmę. Czyli obejmuję mnie 14 dni na zwrot nawet jeśli jest to allegro lokalnie?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:124617933 tak kupując od firmy masz takie sam prawa jako konsument, nie ważne gdzie kupisz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:124617933
#8 Zapaleniec#

Tak jest to oferta wystawiona przez firmę. Czyli obejmuję mnie 14 dni na zwrot nawet jeśli jest to allegro lokalnie?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, pod warunkiem ze to zakup konsumencki i że towar podlega zwrotowi, są towary wyłączone ze zwrotów niezależnie gdzie kupione takie jak np. higieniczne. Takie informacje są i muszą być podane w ofercie.

oznacz moderatorów

Client:124617933
#8 Zapaleniec#

Okej dziękuje, a czy allegro pomaga w przypadku zwrotów/reklamacji na allegro lokalnie w taki sam sposób jak na zwykłym allegro?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 jak wystawia firma na Lokalnie to dam se głowę uciąć że żadnych wyłączeń nie ma bo nie ma tam zakładki a w opisie nikt nie daje 😄

@Client:124617933 jeśli w opisie nie będzie że przysługuje Ci odstąpienie 14 dni to masz nielimitowany czas 😄 tyle że na lokalnie nie ma darmowych zwrotów i smarta ( przy koncie Firma )

Pomoc masz taką samą, dyskusję i ochronę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem tego, nie czytałem oferty, więc napisalem ze jak produkt nie podlega zwrotowi,  a takie są powinno to być napisane w ofercie. A co ty sobie dajesz i masz ucięte to Ja w twoje intymne sprawy nie wnikam.

oznacz moderatorów