anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można wystawić ocenę na allegro lokalne

bogusia758
#8 Zapaleniec#

Czy może mi ktoś powiedzieć czy jest możliwość komentowania na Allegro lokalnie?

Normalnie na allegro po zakupach można ocenić sprzedawcę a na lokalnie jest taka szansa.

Trafilam na sprzedawcę który wystawił 46 produktów na jednej aukcji.Ja dostałam 41 zwróciłam mu uwagę w dyskusji,odpisał że musiało dojść do pomyłki w pakowaniu.Pisze więc żeby dostał 5 brakujących elementów,odpowiedź brzmi nie ma takiej opcji.Zaczal się rzucać że posądzam go o oszustwo i że wróci kasę za te 5 rzeczy niby do 7 dni.Dzis mi 7 dzien kasy nie ma.Malo tego straszył mnie że zablokuje mnie z zakupami na 7 swoich kontach na allegro.

Ja jestem cierpliwa ale chamstwa nie znoszę.Nie mam zamiaru kontynuować dyskusji z tym człowiekiem bo nie dość że wysyła niekompletna paczkę to jeszcze mnie straszy.

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

starling_shop
#14 Krzewiciel#

"Malo tego straszył mnie że zablokuje mnie z zakupami na 7 swoich kontach na allegro."

W jakim celu chciałabyś znów w niego kupować?

oznacz moderatorów

bogusia758
#8 Zapaleniec#

Teraz sprawdzilam napisał na kilkunastu kontach mnie zabanuje

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

masz kilkanaście kont?

zrób mu na złość i załóż więcej - kilkadziesiąt, kilakaset...

będziesz u Niego kupować a On będzie Cię banował...

przednia zabawa

oznacz moderatorów

freestylemoda
#7 Wielbiciel#

zeby wystawic mu opinie, moze na allegro tym razem o ile tam jest

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@bogusia758 Komentarzy na AL nie ma, dyskusję bym prowadził ponieważ po 14dniach odznaczasz ją jako nierozwiązaną i możesz dostać od Allegro rekompensatę a wówczas sprzedajacy może ponieś tego konsekwencję, radzą prowadzić dyskusję i pisać rzeczowo i stać na swoim stanowisku.

oznacz moderatorów

bogusia758
#8 Zapaleniec#

Tak zrobię zaczekam do tych 14 dni i zgłoszę dyskusje nierozwiązana.

Jestem na allegro już 15 lat bardzo dużo kupuje i nigdy nie spotkałam się z takim zachowaniem.

Żałuję zakupów na allegro lokalne choćby z powodu tego że nie można innych ostrzec przed takim typem jak ten który mnie się trafil

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie kupuj u niego wcale, nikt nie ma takiego towaru>tylko on.

oznacz moderatorów

bogusia758
#8 Zapaleniec#

Nie zamierzam nawet grosza wydać 

oznacz moderatorów

freestylemoda
#7 Wielbiciel#

dobrze pani doradzaja, tak prosze zrobic, allegro dba o klientow i pomoze. a oszustwa itp sie zdarzja szkoda nerwow

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@bogusia758 takie handlarzyny powinny byc eliminowane z Allegro i nie tylko z Allegro.
No ale cóż... prowizja robi swoje.

oznacz moderatorów