anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy moge odzyskać pieniądze inaczej niż droga sądowa policja

QkiToJa
#7 Wielbiciel#

Witam kupiłem pewną rzecz wirtualna za 400 zł kupujacy nie chce dać zwrotu mam jego dane moge isc z tym na policje?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

mdrogeria
#21 Demiurg#

@QkiToJa napisz więcej , nie wszystko można zwrócić .

oznacz moderatorów

QkiToJa
#7 Wielbiciel#

Kupiłem rzecz do gry roblox tryb adopt me i osoba stwierdzila nagle ze to inna gra adopt me customers da sie sprawdzić czy ktoś zmienił opis po zakupie? a i jeszcze policja/sąd zrobili by coś z tym?

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@QkiToJa 
Nawet jeżeli kupiłeś od przedsiębiorcy to prawo do odstąpienia od Umowy (z Art. 27 UoPK) nie przysługuje konsumentowi w przypadku produktów wirtualnych. Możesz złożyć reklamację jeżeli otrzymany produkt jest niezgodny z opisem.

czy ktoś zmienił opis po zakupie?
Opisu nie da się zmienić po zakupie.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

QkiToJa
#7 Wielbiciel#

właśnie jest to przedmiot wirtualny i nie wiem czy da się coś z tym zrobic albo czy zrobi policja badz allego bo ta osoba nie chce dac zwrotu

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@QkiToJa jeśli jest zgodny z opisem to ,,święty boże nie pomoże ,,

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@QkiToJa Podaj link do oferty - zobaczymy co sprzedający tam dokładnie oferował.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@QkiToJa i nic nie zrobisz o ile produkt jest zgodny z ofertę 😞 Jak źle kupione wystaw ponownie i odsprzedaj dalej 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

QkiToJa
#7 Wielbiciel#

a policja albo sad albo ktos tam zrobic cos z tym jednak 400 zł

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@QkiToJa Podaj link do oferty w której dokonałeś zakupu.

oznacz moderatorów

QkiToJa
#7 Wielbiciel#

na telefonie jestem wiec nie mam jak tylko chce sie dowiedziec czy służby cos by zrobily jak mam dane tej osoby tyle chce wiedziec tak nie 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@QkiToJa ale co chcesz żeby policja zrobiła, skoro produkt zgodny z ofertą, nie da się zwrócić produktu cyfrowego a na dodatek jak sprzedała osoba prywatna to nie ma obowiązku przyjmować zwrotów ( odstąpienia od umowy bez podania przyczyny )

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli kupiłeś poza Allegro i nie wiesz co było opisane w ofercie! Jak chcesz zgłosić na Policję?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@QkiToJa da się sprawdzić przez zakładkę ,, moje zakupy ,, . Klikając z tytuł oferty masz jej widok z chwili zakupu .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@QkiToJa Cześć 🙂 Na Twoim koncie nie widzę żadnych zakupów (ani na Allegro ani na Allegro Lokalnie). 

Czy zakupu dokonałeś na innym koncie czy poza Allegro? Jeśli na innym koncie, to podaj mi proszę numer zamówienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów