anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy na allegro lokalnie można wystawić komentarz sprzedającemu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
abc1712
#8 Zapaleniec#

czy na allegro lokalnie można wystawić komentarz sprzedającemu?

oznacz moderatorów
64 ODPOWIEDZI 64
malikS
#7 Wielbiciel#

portal sie zrobił bardzo wykorzystujący, brak komentarzy na lokalnie, prowizje zapłaciłem 20% serio 20% prowizji w dziale komputery / inne. program ochrony kupujących to atrapa, wszelki konflikty rozwiązywane są  - allegro: my nic nie możemy zrobic proszę wstyapić na drogę postepowania sądowego.  Ale jak się spóźnisz z zapłata dla nich 2 zł to się okazuje że mogą jednak zablokować konto  . ale  jak cię oszukają na 200 zł to oni nic nie moga zrobić HAHAHAH  całą obłuda i wyzysk tego portalu w jednym przykładzie. ofkoz mi usuną ten koment ale zrobie PS 

oznacz moderatorów
MateuszCywka
#7 Wielbiciel#

Allegro lokalnie to porażka, brak komentarzy i opinii powoduje że jest to miejsce idealne dla wszelakich oszustów i kombinatorów. A wciskanie kitu że allegro pracuje nad dodaniem opinii jest śmieszne, wystarczy zobaczyć od kiedy jest ta dyskusja. 
Naciąłem się na takich oszustów i gdyby były opinie uniknąłbym starty pieniędzy. Dyskusja można otworzyć ale kończy się na tym że jesteś zdany na siebie już kiedyś miałem spór i allegro umylo ręce kazali się sądzić że sprzedawcą, strata czasu.

oznacz moderatorów
ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

było kupować na normalnym Allegro a nie szukać okazji na lokalnym

oznacz moderatorów
PinkRose545
#9 Pomysłodawca#

nie

oznacz moderatorów
PinkRose545
#9 Pomysłodawca#

nie można wystawiać komentarzy na lokalnie.

oznacz moderatorów