anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy na Allegro Lokalnie są inne zasady licytacji?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Reptar_On_Ice
#9 Pomysłodawca#

Nowa cena jest większa od poprzedniej nie więcej niż o kwotę postąpienia. To, co się zaoferuje ponad to, czeka w ukryciu.

Ale ostatnio na Allegro Lokalnie trafiłem na licytację, gdzie wpisałem cenę bardzo dziwną, tzn. z jakimiś fantazyjnymi groszami na końcu, a sporo przebijającą poprzednią (powiedzmy 38,71 przy dotychczasowej 5,00). Moja oderta od razu stała się ceną aktualną. Tak mogłoby się zdarzyć, gdyby "ukryta" była 38,50 (przy 5,00 na widoku), a mało prawdopodobne, żebym aż tak się wstrzelił. Żeby sprawdzić, wpisałem 39,85, bo sam siebie przelicytować nie mogę, a poza tym, dla lepszego testu, było to odrobinę więcej niż wymagany skok. No i natychmiast pojawiło się 39,85.

Obejrzałem dokładnie stronę, czy jest tam jakaś informacja o RODZAJU licytacji, i nie znalazłem. Stąd pytanie: czy na Allegro Lokalnie są inne zasady licytacji?

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

Na Lokalnie jest inny regulamin. Tam maksimum w licytacji jest od razu widoczne.

Jest też pewien plus. Po wygraniu nie musisz płacić. Brak wpłaty w ciągu pięciu dni powoduje automatyczne unieważnienie licytacji.

oznacz moderatorów
Reptar_On_Ice
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie ma za co:)

by........:)

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Reptar_On_Ice

"W odróżnieniu od Allegro.pl, w Allegro Lokalnie nie licytuje za Ciebie system. Oznacza to, że licytacja odbywa się na bieżąco, a kwota licytacji nie jest podnoszona o tak zwaną kwotę postąpienia. Podana przez Ciebie kwota będzie natychmiast widoczna w licytacji, także dla innych licytujących.

Jeżeli przystąpisz do licytacji w ciągu ostatnich 60 sekund jej trwania, licytacja automatycznie przedłuży się o dodatkowe 5 minut."
https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zakup-i-dostawa-na-allegro-lokalnie/jak-kupowac-w-ofertach-n...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów