anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy na Allegro Lokalnie Sprzedający dostaje pieniądze na konto?

Client:101381150
#1 Nowicjusz#

Mi jako Kupującemu pobrało pieniądze z konta, a Sprzedający nic nie ma. Czy coś zrobiliśmy źle?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:101381150 Tak, dostaje na konto, ale musi sobie pieniądze na to konto wypłacić. Po Twojej zapłacie pieniądze ma tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak bo należało się zaznajomić ze sprzedażą.😁

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101381150 wszystko jest okej 🙂 Sprzedający otrzymuje wpłatę na saldo Allegro Finanse i później wypłaca na swoje konto bankowe (sam albo dzieje się to automatycznie w zależności jakie ustwienia wypłat wybrał).
Twoja wpłata jest na saldzie PayU, a sprzedający czeka na weryfikację konta do wypłat. Nie musi wstrzymywać się z wysyłką towaru do Ciebie, bo środki na pewno nie znikną z tego salda, a weryfikacja PayU może potrwać do trzech dni roboczych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

krisu0211
#1 Nowicjusz#

A jeśli przelałem na PayU te 1.01 i moje konto jest dalej w trakcie weryfikacji to co mam zrobić? Proces trwa 5 dni i dziś dostałem spowrotem te 1.01 na swoje konto i nic się nie dzieje.  Kupujący się domaga wysłania paczki a moje pieniądze "wiszą " sobie na koncie z którego nie mogę ich wypłacić 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@krisu0211 wyjaśniam Twoją sprawę i gdy tylko otrzymam potwierdzenie, że aktywacja się powiodła dam Ci znać. 
Natomiast te środki są na Twoim saldzie, kupujący wpłacił je poprawnie, więc nie powinieneś wstrzymywać się z wysyłką towaru do niego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@krisu0211 otrzymałam potwierdzenie, że Twoje wypłaty są już aktywne. 
Pozdrawiam! 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów