anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy pozytywnie rozpatrzona dyskusja blokuje mnie przed późniejszym otwarciem dyskusji w przyszłości?

Gutchynsky
#7 Wielbiciel#

Witam, tytuł dotyczy hipotetycznej sytuacji która związana jest z realnym zakupem i moją ciekawością co do jej przebiegu.

Zakupiłem subskrypcję premium na rok do pewnej platformy która przychodzi w postaci linku który można podarować, w tym przypadku od sprzedającego dla kupującego. 

Ponieważ nie otrzymałem odpowiedzi od sprzedającego po zakupie rozpocząłem dyskusję z powodu "braku otrzymania produktu". 

Moje pytanie brzmi, czy jeśli uda się dogadać ze sprzedającym i otrzymam link z subskrypcją który będę w stanie aktywować to czy jeśli w przyszłości pojawi się jakikolwiek problem (n.p. subskrypcja zostanie anulowana przez działanie sprzedającego) to czy będę w stanie otworzyć kolejną dyskusję w celu rozwiązania tego problemu?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Gutchynsky 

Można będzie ale trzeba będzie napisać ticket do Allegro. Włączą możliwość otworzenia dyskusji.

https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Gutchynsky 2 lata możesz otwierać dyskusję. Jeśli sie nie da yrzeba pisać przez formularz kontaktowy lub na forum prośbę o otwarcie i uzasadnić powód.

oznacz moderatorów