anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedający na allegro lokalnie może wysłać przesyłkę kiedy chce ?

Client:45346081
#2 Obserwator#

Dzień dobry,

W ubiegłym tygodniu w czwartek kupiłem na allegro lokalnie przedmiot i do piątku kolejnego tygodnia czyli ponad tydzień nie została ona wysłana ani nie otrzymałem żadnej informacji o nadaniu przesyłki.

Po kilkukrotnej wiadomości do sprzedającego otrzymywałem nie sprecyzowane informacje że on ma jeszcze czas regulaminowy na wysłanie paczki, po poinformowaniu że przedmiot jest mi dość pilnie potrzebny odpisał że wyśle ją "na dniach" gdzie po kolejnych 2 dniach dalej nic się nie zmieniło.

Jak można przestrzec kupujących przed takim sprzedającym który totalnie olewa sprawę. 

I co można zrobić w takiej sytuacji oprócz uruchomienia dyskusji, aby pieniądze zostały zwrócone lub wysłany towar.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:45346081 powinien nadać w ciągu 7 dni 🙂 chyba że w opisie był inny termin 🙂

Dyskusja i pomoc pracownika, możesz zrezygnować z zamówienia jak nie dotrzymał terminu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:45346081
#2 Obserwator#

Dyskusja została rozpoczęta ale ma czas na odpowiedz do poniedziałku bo musi być jeden dzień roboczy wiec kolejny weekend pod znakiem zapytania co się dzieje.

A na nadanie przesyłki ma 7 dni ogólnie czy też roboczych ? 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

7 dni kalendarzowych - jeśli ostatni dzień wypada jako wolny od pracy to liczy się następny najbliższy dzień roboczy.

oznacz moderatorów

Client:45346081
#2 Obserwator#

Dziękuję, w takim razie teraz czekanie do poniedziałku co odpisze na dyskusji. 

A w jakikolwiek sposób mogę ostrzec kupujących przed tym sprzedającym ? 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:45346081 Nic nie zrobisz jak nie zadeklarował inaczej to ma 7dni na wysyłkę, zgodnie z regulaminem Allegro.

oznacz moderatorów

dubzilla69
#1 Nowicjusz#

Niestety "allegro lokalnie" wypada dramatycznie. Z doświadczenia wiem już że tam się nie kupuje. Konta sprzedających są aktywne a powinny być blokowane, nie można wystawiać opinii. Trochę wolna amerykanka. Nie polecam z powodu braku konsekwencji.

oznacz moderatorów