anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego na allegro lokalnym nie można płacić z allegro Pay ?

lech-j1
#7 Wielbiciel#

Posiadam środki na Allegro Pay a nie można z nich korzystać na allegro lokalnym to chyba trochę bez sensu, to po co to jest a praktycznie towary które mnie interesują wszystkie wystawiane są na allegro lokalnym.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Paint_Box
#12 Orędownik#

Jeżeli nie można, to kup na zwykłym Allegro i zapłać tą metodą. Tutaj nikt nie sprawi, aby Allegro Pay było dostępne na Lokalnie. To uproszczona wersja Allegro, nie ma tam wielu innych funkcjonalności.

oznacz moderatorów

lech-j1
#7 Wielbiciel#

Tak można ale ich nie ma. Jest jeszcze problem tego typu że dogadując się z sprzedającym aby wystawił przedmiot normalnie na zwykłym  allegro to odpowiadają że chcą to zrobić ale automatycznie przekierowuje ich na allegro lokalne. Tak że powinno to być bardziej czytelne jak wystawia się przedmiot na jakim allegro chce się to zrobić. Osobiście ja też mam z tym problem bo nie potrafię wystawić przedmiotu normalnie na zwykłym allegro. Te wszystkie zmiany to nie idą ku lepszemu tylko bardziej utrudniają.

oznacz moderatorów

Paint_Box
#12 Orędownik#

@lech-j1 Aby wystawić na zwykłym allegro, muszą kliknąć zaznaczony na zdjęciu link;

AAAA.JPG

oznacz moderatorów

lech-j1
#7 Wielbiciel#

Dziękuję  to wyjaśnia sprawę teraz to i ja będę wiedział jak to zrobić. Ale nadal uważam że powinno to być bardziej przejrzyście zrobione.

oznacz moderatorów