anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego na Lokalnie nie ma opinii o sprzedającym?

litar1
#2 Obserwator#

Na allegro lokalnym nie można przeczytać opini o koncie sprzedającego , nie ma ocen odłączcie to od zwykłego Allegro !!!!!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@litar1 Allegro Lokalnie powstało z myślą o okazjonalnych sprzedających i dlatego nie ma tam wszystkich opcji dostępnych na Allegro. Jednak wciąż zakupy na Lokalnie są bezpieczne, a kupujący mogą liczyć na nasze wsparcie. Jeśli masz problem z zakupem, napisz proszę co się stało. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

zibiboa
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

Od wielu lat jestem na Allegro i jestem przyzwyczajony do możliwości sprawdzenia sprzedawcy czy jest rzetelny nawet  (albo tym bardziej) jak okazjonalnie coś sprzedaje. Jak nie widzę opinii to mam wielkie wątpliwości czy to kupować nawet przy wsparciu Allegro, niestety.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Oj to prawda. Jestem na allegro z 15 lat. Sprzedaję na lokalnym ale nie mam odwagi nic tam kupować. Nawet jak jest ciut tańsze to wolę wziąć na głównym, bo na lokalnym opinii brak.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W większości kupujesz od prywatnych sprzedających i nie podlegasz pod prawo konsumenckie ale Allegro tak samo pomaga jak na zwykłym.

oznacz moderatorów

turysta1
#7 Wielbiciel#

Już kilkakrotnie zapłaciłem za przedmiot, ale go nie dostałem. W następstwie dyskusji sprzedawca łaskawie zwraca pieniądze. Ja nie mogę wystawić oceny negatywnej, aby w ten sposób ostrzec innych, ż ten sprzedawca nie jest godny zaufania. Pozdrawiam

oznacz moderatorów